emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Клімкін про Давос

Якось поза увагою залишився виступ Путіна на "віртуальному" Давосі і дарма. Він там не з'являвся з часів, коли був прем'єром РФ, а тут вирішив "опуститися" до Давосу і довго говорив про "небезпеку зникнення цивілізації", "війну всіх проти всіх" та пошук "зовнішніх та внутрішніх ворогів".
У 2007 році його промова, в якій він вперше відкрито звинуватив Захід у всьому, що тільки можливо, мала ефект бомби та отримала назву "мюнхенської". А ця сприймається як початок торгів з новою американською адміністрацією.
Одночасно Путін почав підняття ставок на окупованому Донбасі, де нашвидкоруч організували зустріч "російський Донбас" - за участі російської пропагандистки, яка до речі, робила інтерв'ю зі співробітниками ГРУ, які брали участь в отруєнні Скрипалів в Солсбері. Тобто розумієте, який масштаб завдань).
Путін всім хоче показати, що готовий до "абхазького" сценарію, якщо йому не підуть "назустріч". Нашою реакцією на цей шантаж має бути спільна з нашими друзями відповідь - що російський режим отримає, якщо піде далі. В тій же промові Путін почав звертатися окремо до Європи, щоб послабити солідарність зі США. Це в нього не вийде, але необхідно уникнути будь-яких переговорів за нашою спиною - "нічого про нас без нас".
Subscribe

 • Впервые

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 4 ч. · Глава МИД Кулеба по итогам заседания СНБО с пафосом заявил,…

 • Крекс, фекс, пекс!

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments