emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зелена реальність

✏️Вражаюче цікаво виходить. Президент Зеленський, якій під час окупації Криму і початку війни на Донбасі перебував у Росії де знімав чергове кіно - тепер розповідає, що якби він був президентом, то він би помер, але "зеленіх чоловічків" не пустив би.
⚔️А от генерал Дмитро Марченко в той час справді мав всі шанси накласи головою - на власній (!) автівці, вдаючи таксиста, він регулярно їздив до Криму, аби проводити розвідку на блок-постах зайнятих кримським "Беркутом" і росіянами. Потім за плечима Марченка були Ізваринський мішок, ДАП, керівництво Управлінням розвитку матзабезпечення ЗСУ, здійснення реформ, що зробили ЗСУ нинішніми ЗСУ.
🙅🏼‍♂️За президента Зеленського генерала Марченка кинули за грати. І не до військової гауптвахти, а до звичайного СІЗО. Генерала звинуватили ніби бронежилети закуплені для ЗСУ - прострілювалися. Якби не Петро Порошенко який тоді заплатив заставу (20 мільйонів грн, до речі), можливо сидів би генерал за гратами ще й досі - як Ріффмастер.
⚖️20 лютого 2020 р. Печерський суд відмовив прокурорм у продовженні обов'язків для генерала Марченка. Справа тягнеться в режимі "вісяку". Проте - генерал досі лишається під заставою.
🤦🏼Така от правда. Той хто під час захоплення Криму знімав кіно за кошти російського Мінкульту - тепер просторікує, як би він загинув у Криму в боях із "зеленими чоловічками". А той хто тоді справді ризикував життям - потерпає від судів.
☝🏻Зелена реальність - от така.
Subscribe

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment