emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Самозакохане зелене базікало себе героєм відчуває

Витягнути одного пораненого сержанта за 300 метрів від наших позицій "головнокомандувач" Зеленський не спромігся, хоча брав "ситуацію під контроль" - а Крим би він "захистив", да, так би і зробило це трепло.
Операція з захоплення Криму розроблялася з моменту прихода Путіна до влади, його доля була вирішена задовго до 2014 року, з обранням кремлівської підстилки Януковича та призначенням в керівництво армії російських офіцерів.
Як зараз призначають агентуру в ОП, ватників в армію та за допомогою Портнова руйнують силові структури - і ще невідомо коли і чим нам це відіб'ється.
І сьогодні черговий загиблий від кулі снайпера, побачимо чи здатен буде наш "захисник Криму" хоча б вимовити прізвище "Путін", бо санкції на вбивство так чи інакше дає саме він.
Це складніше ніж заднім числом героєм бути, хоча в розпал подій в Криму - Зеленський кіно про свіданія в Москві знімав.
Неймовірний лицемір.
Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments