emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Почекаємо...

Щодо удару Офісу Президента по ватоканалах - я поки що не поспішаю ані радіти, ані збиткуватися.
З одного боку - так, так, як вводиться це закриття, воно легко відкотиться через суди. Принаймні, якщо не буде ще якихось несподіванок.
АЛЕ.
Це все одно дуже символічно і працює, як сигнал - спалення мостів до ватного електорату.
Подивимось, як буде розвиватися ситуація наступні кілька днів.
Взагалі-от, Зеленському є за що ображатися на ті канали. Вони його... е-е-е... пилососять останнім часом, як ще два роки тому Порошенка.
Це може бути елементарною боротьбою за монополізацію інформаційного простору напередодні переформатування влади. Адже виборець ОПЗЖ - потенційний виборець Зеленського чи навіть якогось Єрмака (хтозна, що у тих поплавлених мізках кремлівських коїться). Це, до речі, - гарна відповідь на зазіхання на владу Разумкова.
А може бути просто виставою для бідних. Як отой розстріл ВР Полорогодьком. Спрацювало ж раз, чому не спрацює ще раз?
Одно можу сказати: задумано воно було не на користь національній безпеці. А як спрацює - залежить від нас. Цей крок не має зміцнити позиції чинного режиму, - ми повинні зробити все, щоб цього не сталося.
Ну а щодо самої заборони: якщо ці медіасмітники таки зникнуть геть, я не проти. Завжди казав, що у хаотичних дриганнях ногами зелених придурків є одна користь: всі непопулярні рішення, які б лягли б тягарем на шию наступної влади, вони зроблять самі.

Від себе: Я по ТБ дивлюсь тільки футбол, тому про зміст передач на ватних каналах знаю лише з вкрай роздратованих відгуків своїх однодумців. Сам в стан цієї роздратованості не потрапляю, й лише дивуюсь навіщо мої однодумці оте лайно дивляться. Так само, як дивувався, що пристрастні русофоби, виявляється, геть усі дивилися Брат 2. Отже, емоційної зловтіхи, яку я мабуть відчував би, якби дивився ці канали, я наразі не відчуваю.

Сам факт заборони будь-яких каналів мені не подобається засадниче: ніяка держава не має право вирішувати, що дивитися платнику податків, а що -ні. Віри в український патріотизм зелених пройдисвітів в мене немає. Через це, виходжу з припущення, що спостерігаємо просто крок у монополізації медіа простору зеленою бандою. Наступним буде "Прямий", який я теж не дивлюсь. Буду щасливим, якщо помиляюсь.
Subscribe

 • Відповідь солодкоголосим брехунам

  Сергей Высоцкий 4 ч. · Бачу, як мережею ширяться різні гіпотези щодо вбивства очільника «Білоруського…

 • Вероятность

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 30 мин. · Суд по делу Шеремета исследовал экспертизу походки женщины,…

 • Ганьба

  Victor Tregubov 6 ч. · Так, давайте розберемося. Отже, в столиці України гине білоруський активіст.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments