emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

КЛАСОВА НЕНАВИСТЬ

ПРОСТО КЛАСОВА НЕНАВИСТЬ
Яку ситуацію ми маємо на поточний момент? Рейтинг Зеленського падає – але украй повільно. Водночас рейтинг Петра Порошенка зростає так само дуже повільно. Ми в повний зріст опинилися перед перспективою, що рейтинг політсил і політиків очолять відповідно ОПЗЖ і Медведчук. Через 7 років після Майдану – вражаючий результат.
Очевидно, виборці Зеленського на виборах-2019 – це всі, хто розчарувався в системних політсилах і захотів нового, несистемного і незвичайного. Відомо давно, прибічників зближення з Москвою і прибічників шляху до ЄС і НАТО серед виборців Зеленського було приблизно порівну – 45% на 45% . Нині виборці що тяжіли до ватників, стрімко перетікають під знамена ОПЗЖ і Шарія. В той час як проукраїнський виборець…
Проукраїнський виборець перетікає переважно до себе на кухню – він не підтримує нікого. Проукраїнський виборець, що проголосував у 2019 р. за «Слугу народа» чекає тепер нового «великого і простого» - месію, який так само розповість йому про «Україну своєї мрії» і багато та барвисто пообіцяє.
Доречне питання – чому ж ця категорія проукраїнських виборців не поспішають підтримати Петра Порошенка і його політсилу? Про це не криючись говорять самі опоненти Порошенка. І якщо відсіяти всі ці «покинув добровольців в Іловайську», «послав на смерть моряків» та «прокурор без диплому» (руйнуються вони всі достатньо швидко), лишається головна претензія, на якій клином сходиться все.
ПОРОШЕНКО – МІЛЬЙОНЕР.
Саме похідним від цієї тези ідуть всі ці «офшори» ($3000 – у мільйонера!), «Мальдиви» (на них літають уже власники автосервісів), «барига», «газовий бізнес з Медведчуком» (творіння програми «Схеми», не підтверджене взагалі нічим), «Порошенко нас обікрав» (за 2 роки – жодного доказу), і подібне.
Ви бачили, з яким натхненням вата і ЗЕботва смакували де Петро Порошенко проводив відпустку – добрехалися аж до того ніби він орендував яхту мільйонера Джеймса Саймонса, яка НЕ здається в оренду.
Очевидно, робиться все це з одною єдиною метою – аби вкотре нагадати українцям, що Порошенко – багата людина.
Знаєте що це означає? Це означає, що політтехнологи вати і зелених успішно грають на класовій ненависті наших громадян. Що в свою чергу означає, що ця ненависть – неймовірно сильна. Навіть через 30 років після зникнення комуністичної держави, ми мислимо категоріями більшовизму. Коли наш пересічний громадянин бачить приклади чужого успіху, у нього включається не «я теж так хочу і буду працювати аби це мати» - в них включається шаріковське «відняти і поділити». Заздрість замість бажання здобути.
Я не буду витрачати ваш і свій час просторікуванням на тему, що багаті і бідні – норма життя і що є вони навіть в комуністичних країнах. Я не буду розповідати якими шовковими стають борці за соціальну справедливість і деолігархізацію, коли отримають смачний контракт зі структурами олігархів – довелося побачити. Я про інше.
От розумієте, там де існували багатії: Ост-Індські кампанії, нафтова монополія Рокфеллера, банки спекулянта зброєю Моргана – там нині існують економіки Британії, Франції та США. Занепад, розруха і злидні нині існують переважно там де довго і вперто будували «царство справедливості» - неважливо, на засадах марксизму чи певних релігій. Стіви Джобси, Білли Гейтси та Кремнієві долини з’являлися там де існували акули капіталізму на кшталт Гетті і Ханта, і де гангстер Багсі Сігал побудував Лас-Вегас. Вони НЕ з’явилися там де «від кожного по здібностях – кожному по потребах» - там зуміли лише невдало копіювати створене акулами капіталізму.
Уже одне це мало б примусити замислитися 73% - яке майбутнє вони готують своїм дітям?
На жаль – про це вони думати просто не можуть. Ще в часи червоного терору стало зрозуміло – класова ненависть сильніша за логіку. Через 7 років після майдану ми в повний зріст стоїмо перед загрозою реваншу ОПЗЖ. У 2014 р. національне почуття змогло в українцях пересилити класове. Чи зможе нині?

Від себе: оцей пост шановного пана Дмитра здається дуже співзвучном оцьому моєму посту 2018 року, який виявився, нажаль, пророцьким


Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments