emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зізнання

💥Якось я пропустив цю тему, а тут наштовхнувся. Уважно прочитайте скан. А тепер згадайте, що Світлана Крюкова - це заступник головного редактора "Страни.ЮА".
😀І от ця дивовижна особа заявляє, що "свинарчуки" - це "пригоди Мурзилки", тобто нісенітниця (пояснюю для молодих людей, які не відають що таке Мурзилка). Що Ліпецька фабрика "у Порошенка не працювала, а у них запрацювала" і що "Мальдиви" та "плівки Оніщенка" з'явилися тому що Порошенко зачепив "неправильні ЗМІ".
🤣Шановні, я ніколи не повірю, що журналіст такого рівня ляпне не подумавши. Ні, Крюкова сказала це цілком свідомо. Вона познущалася зі зраднюків часів Порошенка - відкрито сказала що їх розвели як кошенят. Що всі вони весь цей час повторювали побрехеньки російських посіпак.
🤥Крюкова цинічно кидає їм в рило те, як вони аби виправдати власну безпорадність і нездатність збудувати власне життя у власній країні, про керівників своєї країни готові повторювати ворожу брехню - і ворог регоче з них-недооугих.
😎Крюкова знає - всі ці всепропадли тепер будуть ревіти, що Крюкова бреше, що "плівки Оніщенка" і "Ліпецька фабрика" були насправді - бо важко визнати себе йолопом і лохом вухастим. А це насолода для Москви - коли її брехню виправдовують самі ж українці, навіть коли брехню визнала сама Москва. В особі "кращих людей".
👉🏻Знаєте, що найбільш цікаве? Саме Порошенко і порохоботи зараз не дають московським пропагандонам розгорнути свої лайномети проти ЗЕ на повну потужність. Бо Москва боїться нас. Тих хто її побрехенькам не повірив. Москва знає, послаблення ЗЕ це посилення порохоботів. Це ще одна причина цинізму Крюкової. Так, вона не хоче душити ЗЕ і допомагати порохоботам.
🤦🏼Вона просто відкриває шанувальникам ЗЕ всю їхню нікчемність і недолугість. Вона регоче з них. А чого не реготати? Що зроблять шанувальники ЗЕ? Може визнають помилку і до порохоботів подадуться?

Возможно, это изображение (1 человек)
Subscribe

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Цирк на дроті

  Сідаючи черговий раз у калюжу, зелені дурні починають гучно звинувачувати у цьому Порошенка. А все чисельне стадо "абинепорошенків"…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments