emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Унікальна нація моралістів))))

Сама по собі ідея про те, що великий багатомільйонний нарід не мав в арсеналі брудної лайки – вона очевидно маразматична і принизлива. Всі сусіди мали і мають, і лише український нарід наглухо позбавлений цього ганебного явища. Унікальна нація моралістів, яка руйнує уявлення про людську психіку.
Складно собі уявить козацький підрозділ, скажімо, який в бойових або екстремальних ситуаціях чомусь стійко обходився без тяжкого слова. Трясця твоїй матері, погана ти людино - і настромлюють дупою до горлянки на кіл, аж пирскає. Виключно строго і морально, без огидного матюччя.
Як уявити собі зграю розбійників, нічних гультяїв, веселих спудеїв чи підвипившої дрібної шляхти на сеймику, де всі як один шарілися через артикуляцію хуя, чи не дай бог статевого акту.
Це ж очевидний ідіотизм. Але ні, досі у багатьох колах популярне уявлення про цю строгу лексичну непогрішимість. Головне – святість "на відміну від сусіда".
Але цікаво ось що. Спокуслива думка про те, що брудну лайку придумали злі сусіди, а у нас її раніше не було, вона фіксується не лише в Україні, а багато де. Не менш цікавим є й те, що українські етнографи часто самі були настільки задроченими кониками, що тупо шарілися збирати відповідний польовий матеріал, яко встидний.
На щастя все ж таки він зберігся. Але ж "Наші не грабують!" (с)
Subscribe

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment