emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Мета многоходовочки

Мета многоходовочки з "переможного закриття каналів Медведчука"
Олександр Костюк:
Згідно останніх соцопитувань, екторальне поле зараз поділене на 3 приблизно рівні частини. ЄС-СН-ОПЗЖ. Або Порошенко-Зеленський-Бойко.
Завдання цієї «многоходовочки» одне-єдине: витіснити з цієї тріади Порошенка та ЄС. Розпорошити прозахідні, патріотичні сили, зокрема, звинуваченнями у «співпраці з Медведчуком». Консолідувати прихильників ОПЗЖ на фоні «репресій». Підняти рейтинги СН за рахунок патріотичного електорату на фоні «перемоги над Медведчуком». І звести електоральні змагання до дуже умовної боротьби: СН-ОПЗЖ (колаборанти проти представників москви в Україні).
Задля цього, як в шахах, пожертвували незначною фігурою (трьома телеканалами), щоб виграти партію. При цьому антиукраїнській контент нікуди не подінеться, просто в більш хитрій та єзуїтській формі буде розмазаний по інших, фактично теж підконтрольних кремлю (через союзних олігархів) телеканалах: «НАШ» (кажуть, відвідування зросло в 4 рази), 1+1, Інтер і їм подібних.
Задля цього вже подають Бойка як «помірного, серйозного політика, патріота України» (такі заяви вже зробили Арахамія та Арєстович).
Плюс включили потужну, скоординовану кампанію: «Пачєму Порошенко нє закрил канали Мєдвєдчука», «Порошенко – основатєль партії рєгіонов», «Медведчук – кум Порошенка» ну і т.п.
Включені всі можливі лайномети, традиційні Лєщєнкі, Арєстовічі, Свободи, Гордони, Шустєри, Наталі Мосєйчук. Використовується весь традиційний набір напівправди, перекручувань, маніпуляцій і відвертої брехні.
Особливо хочеться відмітити, звичайно ж, Свободу, яка маргіналізувалася і практично перетворилася виключно на інструмент боротьби з ЄС та Порошенком. Не гребують ніякими маніпуляціями, тягають скрин з 5-го каналу, де в новинній стрічці показали Медведчука (о ужас!), як доказ «співпраці Порошенка та Медведчука».
Це тим більш смішно, що Свобода та Тягнибок мали десятки годин прайм-тайму на тих самих каналах Медведчука, були спеціально запрошеними гостями студії та використовували десятки годин оплаченого кремлем телеефіру.
Фактично, фанатичні прихильники Свободи працюють добровільними, безплатними, україномовними ботами ОПЗЖ та СН. Які реалізують кремлівський план витіснення прозахідних, патріотичних політичних сил з електоральних змагань.
Таким чином, «патріоти» Свободи, в одних рядах з когортою білопальтошників та медіаповіями Фірташа з Коломойським, реалізовують тактику кремля: звести електоральне поле України до вибору між проолігархічними колаборантами та партією москви.
Subscribe

 • Неутомимая Таня Адамс

  Tanya Adams 📌 А вот ваш Порошенко на яхте за охулиард денег плавал, сказали у Зеленского и почему-то уволили из губернаторов жену опального…

 • Увольнение и назначение

  Юрій Бутусов 1 ч · Причины кадровых изменений в ВСУ: почему уволен главком ВСУ Хомчак и какие вызовы стоят…

 • Гора родила мышь

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 2 ч. · После указаний Зеленского провести массовый аудит на госдачах…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments