emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

NordStream: ein, zwei, drei... Polizei

NordStream: ein, zwei, drei... Polizei
В німецькій пресі виходить купа статей про NordStream. Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр вже "відзначився" дебільними філософськими паралелями між німецькою зовнішньою політикою та Другою світовою війною, де німці вбили "20 мільйонів росіян". Ну тобто загальний лейтмотив зрозумілий - в хід пішла важка історична артилерія. Цю статтю, ясна річ, передрукували декілька ЗМІ і для американських колег The Times видав схожу статтю.
Так прямо і назвали: We owe Russia the Nord Stream pipeline over Nazi atrocities, says German president
Україні, ясна річ, ніхто нічого не винен.
Таблоїд Bild знову підняв історію про те, що уряд Німеччини пропонував до мільярда євро інвестицій у LGN-термінали на території Німеччини, які б приймали американський зріджений газ. Американці на це не пішли і почали давити санкціями.
Проблема в тому, що всі ці дії уряду були взагалі в обхід Бундестагу, але це вже нікого не дивує - такий зараз стиль керування.
В Handelsblatt і Ко виходить серія статей про водень для ЄС. Мовляв в рамках Green Deal Україна (а також Росія) могла б стати одним з постачальників водню для європейських енергетичних концернів. Зараз з ідеєю водневих двигунів та водню як порятунку клімату носяться на біржах та у політичних кабінетах Європи. Ну це до першої серйозної аварії з воднем, але зелені наступають, тому популізм в цьому плані вже нікого не дивує.
Читаємо між рядками. Україні пропонують постачати водень в рамках якоїсь енергетичної угоди з ЄС, аби тільки закрили рота про NordStream 2. Там дивна схема з виробництвом вітрової електрики, потім її переробляють у водень, далі у метан і далі українським газогоном до Німеччини... так, німці не шукають легких шляхів.
В свою чергу NordStream 2 будують далі. І раптом виявилось, що німецькі газові сховища поступово порожніють. Дивно, чому це відбулось, адже про холодну зиму було зрозуміло ще десь у холодному листопаді. Тим не менше зараз запаси газу на рівні 40,6%. Найменший показник з 2017-го року.
Вангую, що скоро підуть статті про те, що якби от працював Nord Stream 2, то таких проблем з газом не було. Медійна війна проти українського газогону 😊 за новий газогін з росії) йде повним ходом.
Subscribe

 • Прісяяядка

  Олена Монова 4 ч. · Скабєєва вчергове упрлсь і проскреготіла на ЛапотьTV (який в неї мерзенний голос, фубля…

 • Загадка ментальної сліпоти українців

  Валерій Прозапас 5 ч. · Скільки б правильних слів не казав Зеленський, які б патріотичні гасла не…

 • СЕКРЕТИ ПРО ІЛОВАЙСЬК

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 1 ч · СЕКРЕТИ ПРО ІЛОВАЙСЬК Генеральний прокурор Венедиктова…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments