emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

З днем народження, пане генерале!

Сьогодні день народження генерала Степана Полторака.
Генерал, який по суті, створив Національну гвардію. Якому на посаді командувача НГ довелося вести війну з перших її днів - і саме через це його призначили Міністром оборони. Бо призначати намагалися перевірених.
Міністр оборони... Та простіше перелічити самі лише досягнення: берці на мембрані, форма укропіксель, реформа харчування, прийняття на озброєення вітчизняних безпілотників, байрактари, відновлення 20000+ одиниць техніки, сухпай у вакуумпакетах, ракета "Вільха", ракета "Нептун", військові містечка, полігони, будівництво гуртожитків, будівництво сучасних сховищ для боєприпасів...
І те від чого я тоді готовий був верещати від захвату. Вперше міністр оборони вітав вояків "Слава Україні!". А сотні вояків відповідали: "Героям слава!"
PS. Пам'ятаєте як горіло у вати, коли генерал Полторак сфотографувався у новій формі - і мережа замайоріла фотожабами? Це - моя улюблена.
Возможно, это изображение (1 человек и текст «POLTORAK THE GENERAL»)
Subscribe

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Цікаве кіно буде

  Валерій Прозапас 3 ч. · Свято триває - вийде розслідування про схеми виводу фірмами Зеленського і Шефіра…

 • Послесловие от Тани Адамс

  Tanya Adams Привет, котятки! 📌 «Нибамбит!», сказали у позитивных блогеров Подоляка и их многочисленных аккаунтов с ромашками на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments