emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

РНБО

Helgi Sharp

сейчас с .
🍁 Зеленський на 19 лютого скликає РНБО. Частину питань розглянуть у закритому режимі. У тому числі, як повідомляють обізнані джерела, найбільш болюче для президента - як сталось, що "Європейська Солідарність", яку він "поховав" у 2019-му, вийшла на перше місце у партійних рейтингах.
З цього приводу Подоляк доповідатиме про комплекс заходів з медійної та іншої дискредитації найбільш прозахідної політсили України.
Але боятись не варто з двох причин. По-перше, весь бруд - від "вбивства" брата Порошенка до Липецької фабрики - вже вилито. У нові фейки може хтось і повірить (не варто недооцінювати наш нарід), але не так масово. По-друге, Петро Порошенко - вже не той демократ (я без іронії), яким був напередодні виборів. На кожний випад добряче б`є у відповідь. По морді. По синій чи зеленій морді. Бо інакше з ними зась.
Весною буде цікаво.

Від себе: цікаво, що РНБО на мої гроші платника податків буде вчинювати "комплекс заходів з медійної та іншої дискредитації" моїх предствників у владі. Керівна та сапрямовуюча роль комуністичної партії 95 кварталу.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments