emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Маруся

Остання крапля п@здоса від зелених соплів - кандидат в депутати Василь Вірастюк)))
Я далека від оціночних суджень розумового рівня людини, яка погодилася на цю авантюру, але мене вкурвлює той потік бруду, який ллють на Олену альтернативно обдаровані особистості з низькою соціальною відповідальністю)) Бо знаю її особисто. І ніт - вона не сто баксів, щоб всім подобатися. Але вона - розумна, чесна і пряма жінка, яка людей і речі називає своїми іменами. І да - правда багатьом не подобається. Ну не люблять бидловани правди. Така ментальна в них заточка. От жопу лизати задля "червоної ікри" на хлєбушок - це да. А відстояти свої інтереси, або підтримати того, хто ризикнув подати голос - ніні. Бо ж краще вилизувати. Так і голодний не будеш і дупа ціліша)))
А я бачила Марусю в роботі. І #Медведів її бачила. Сама їх зустрічала на базі ДУК. І в Пєски проводжала. І ротації їхні бачила. І службу в армії, куди пізніше майже половина медведів подалася. І весь той бруд, шо зараз ляпає на Марусю і них - то просто соплі заздрісних, особисто ображених і тих, в кого замість голови - тєлєвізор з ГГ та ригівськими аналами. Ібо бігати по каментам і срати, не бачачи слів бойових побратимів, можуть тіко ущєрбні людоньки с замашками блядєй))))
Ну і коротка викладка біографії для особливо цікавих.
І так. Марусині Ведмеді були однією з найкраще злагоджених груп в ДУК ПС.
2014 - #Революція_Гдності, допомога пораненим майдану.
2014 березень - #Заступник керівника #ПС Київської області Ігоря Мазура (Тополі).
2014-2015 - #комбат 11ЗБАТу ДУК ПС. Створення "Марусиного полігону" для підготовки добровольців, бійців ЗСУ та цивільних громадян. Підрозділ Марусиних ведмедів виконував бойові завдання в с. Піски Донецької області в підпорядкуванні командира ПС ДУК Руслана Чорного разом з командиром Володимиром Регешою (комбат Санта).
2016 - #Контракт в ВДВ ЗСУ, 199 НЦ, створення навчальної роти та підготовка спецвзводів ВДВ "Марусиних ведмедів" в прямому підпорядкуванні командувачу ДШВ Михайлу Забродському за підтримки керівника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка.
2017 - #Виконання завдань в секторі Д, Світлодарська дуга, за контрактом в складі Національної гвардії, БШР 3018 під керівництвом комбрига Олександра Волошина.
2018-2019 - #Контракт в 132 окремому розвідувальному батальйоні десантно-штурмових військ, виконання завдань, узгоджених з командувачем ДШВ Михайлом Забродським, на Маріупольському напрямку в підпорядкуванні комбрига 79 ОДШБр Олександра Луценка.
2019-2020 - препиздент сопля отримав словесну атвєточку за свою негідну поведінку в Золотому.
Tags: #І_ВСРАВСЯ, #Виконання, #Заступник, #Контракт, #Маруся, #Медведів, #ПС, #Революція_Гдності, #Тайтаке, #комбат
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments