emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Мальчік в трусиках

Євген Булавка

Через бажання підібрати всю колишню медведчуківську телеаудиторію, чи через бажання відхопити і свій шматок від російських фінансових потоків, скерованих на пропаганду всередині України, власник каналу "Наш" Євген Мураєв в останні дні задрав планку "ватності" до максимуму.

Наприклад, вчорашні його діалоги, де в один клубок сплелися маніпуляції, звинувачення на адресу України, і відверта брехня.

Риторика Мураєва зараз мало чим відрізняється від позиції Родіона Мірошніка, представника так званої ЛНР, чиє включення в ефір каналу "Наш" здійняло цілу бучу. Із завданням розповсюдження тез російської пропаганди і російських наративів, зокрема щодо ситуації на Донбасі, Мураєв справляється сам.

Але вимагати зараз закриття цього вікна в русский мир в ручному режимі і повторювати засідання РНБО було б невірно. Звичайно, якщо у спецслужб на руках є докази порушення законів і вагомі аргументи - то, як кажуть, вперед. Але в цілому не хотілося б щоб ми скочувалися до диктатури під таким благопристойним приводом. До диктатури Зеленського - так точно.

Це ситуація, на яку повинна реагувати насамперед Нацрада з питань телебачення і радіомовлення. Підстав більш ніж достатньо. Але вона на жаль ухвалює рішення тільки згідно "лінії партії".

Ще краще було б якби в Україні здійснювалися не якісь імпульсивні кроки, а існувало б відповідне законодавство, при якому діяльність таких медіа була б неможливою. І навіть наставало б покарання за поширення самих російських меседжів.

Є ще суд зрештою.

Та вже зараз на "Наш" мали б перестати ходити адекватні люди, яких в його ефірі все ще можна побачити. Навіщо вам сидіти поруч з цим мальчіком в трусіках, вступати в дискусію, і таким чином допомагати йому поширювати свою маячню.

https://censor.net/ru/blogs/all/page/1/category/0/interval/5/author/476684/sortby/date
Источник: https://censor.net/ru/b3247804

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment