emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Дурна дипломатія зелених малоросів

Існує такий апокриф, що при підписанні Переяславських Угод українські підписанти принесли клятву їх виконувати, а московські відмовилися. Мовляв, Московський цар робить те, що йому заманеться, й нікому нічого не винен. За означенням. Так воно й залишилося. Історія дуже схожа на правду.

Так от, зелені, прости Господі, переговорники керуються точнісенько тією ж самою логікою. Вони розглядають Мінські угоди, як односторонні зобов*язання України. Хоча, як і будь- які  угоди, вони містять обопільні зобов*язання сторін. Виконання Україною своїх зобов*язань зумовлено виконанням Росією її зобов*язань, так само зафіксованих у документі. Зелені ж малороси, ігнорують те, що документ містить зобов*язання Росії, й на їх виконанні не наполягають. Бо ж Московськмй цар нікому нічого не винен. ..

Спочатку така позиція   виглядала, як спосіб цькування Пороха: "Ось дивіться, що він підписав!". Я навіть писав про те, що це зухвала маніпуляція. Бо Порох підписав документ зі взаємними компромісами, а не односторонніми українськими. Тобто, зовсім інший документ. Той документ, який зелені брехуни видають за Мінськи угоди, Порох не підписував.

Але зараз, в мене скдадається вперте враження. що то є цілком щирим сприйняттям зеленими дурнями будь-яких домовленностей з Росією.  Вони сприймають ці домовленості, як форму капітуляції, яка покладає обов*язки лише на Україну. Малоросійскі мізки не можуть вмістити  таке святотатство й жах, як якісь зобов*язання кремлівських богів...
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments