emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Провокатор

Вибачте, знову про Арестовича. Але не повтор.
Те, що він провокатор і на Майдані був провокатором, це абсолютно ясно. Можу засвідчити, що на Майдані він від середини грудня 2013 р. робив рівно те, що хотіла б від провокатора на Майдані тодішня влада (і вирішуйте самі, то було замовлення чи "сам здогадався").
Але я від колег почув тезу, що Арестович потрібен Зевладі для такого собі "рефлексивного управління": поки всі обговорюють Арестовича, політики, які стоять за ним як за ширмою, можуть спокійно робити свої справи.
Гадаю, це правда наполовину.
З одного боку, Арестович ще й успішно дискредитує цю владу: якщо після закриття каналів Медведчука можна забути про союз Зе та принаймні частини ОПЗЖ (тої, де Рабинович, а не тої, де Бойко), то завдяки Арестовичу союзом з цією владою гидуватимуть вже просто порядні люди незалежно від переконань. Вже на що Кірі Рудик "Слуги" ближче, ніж ЄС (бо ви ж пам'ятаєте, що Порошенко їй більше ворог, ніж сам Путін), а вчора в ефірі ICTV навіть вона майже вичавила з себе засудження наїзду Арестовича на Ірину Геращенко. 🙂
З іншого боку, сам по собі Арестович справді порожнє місце (провокатор-лицедій, який ставиться до власних слів як актор до ролі), тому обговорювати його слова серйозно вже означає грати в нав'язану нам безглузду гру. Він такий же "повноважний представник влади", як Фунт був повноважним директором контори "Рога і копита". Тому уточню свій вчорашній заклик: якщо й обговорювати Арестовича, то не "що він сказав" (бо у цьому немає жодного сенсу!), а лише "навіщо він цій владі".
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments