emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Жабогадюшник. Купуємо попкорн

Дмитро "Калинчук" Вовнянко
3 ч.
😄У дивовижну історію потрапив головний залізничник всєя України, а в минулому незламний борець за права гноблених та обидлених Сірожа Лещенко.
🤦🏼ДБР порушила справу - увага, по факту отримання ним значної знижки під час купівлі квартири у вересні 2016 р. Сміх-сміхом, але Сірожа тоді був депутатом, а відтак знижка вважатиметься хабарем. З усіма в'язничними перспективами.
🤦🏼За що Сіроже таке лихо прилетіло? Та розумієте, там серед іншого ДБР має намір розслідувати роль НАБУ у закритті кримінальної справи проти Сірожи. Іншими словами, справу відкрито не проти Лещенка, а знову проти Ситника. Це йому гарячий привіт за суддю Вовка, Татарова і ще низку цікавих осіб. Сірожа там - так, причепний вагончик.
💰Гадаєте Сірожа зараз знову стане палким опозиціонером і борцем за все гарне проти встого поганого? Я би теж так припустив. Якби не але - 350 тисяч грн зарплатні, яку Сірожа отримує шомісяця в Укрзалізниці. Справа очевидна, будеш виступати - можеш повернутися назад на з/п депутата без жодних доплат.
🤷🏻‍♂️А в Сірожи квартири великі - комуналку платити треба.
😎Я оце голову сушу. Сірожа тепер підпише співпрацю зі слідством чи оформить явку з повинною? Бо що він геть усіх здасть як склотару - я не сумніваюся.
Возможно, это изображение (1 человек, борода и очки для зрения)
1 тыс.
Комментарии: 28
Поделились: 151
Нравится
Комментировать
Поделиться


Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments