emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Казка

Знову, як і кожен рік, у стрічці купа дописів штибу "Порошенко винний в тому, що після Майдану не створив в Україні казку!" Слово "казка" звісно не застосовують - натомість розповідають про Україну багату, заможну, без олігархів, де всі - чесні й сумлінні, де роботи - до схочу та з з/п вищими ніж у Німеччині, про Україну до якої поляки їдуть, замість українців до Польщі.....
Казку, коротше. Весь мій досвід інженера-виробничника говорить: "Це казка". Так буде дуже не скоро. Не вірите? Зберіть бригаду, яка не п'є, не краде і сумлінно ставиться до роботи. Знайдіть людей, для яких в їхніх бідах винні вони самі, а не влада. Слабо?
Проте - ці люди твердо переконані що казку зробити було можна, а Порошенко не зробив! Хоча Порошенко - давно вже не президент.
Другий рік при владі президент, якого привели до влади замість Порошенка, аби він створив от ту казку, яку не створив Порошенко. Цьому президенту що зараз при владі, повірила феноменальна кількість людей - 73 % тих хто прийшов на вибори. У нього були практично диктаторські повноваження - він контролював виконавчу і законодавчу владу разом.
Як там з казкою? Зроблено? Міцнішає?
Ні. Казки нема. А винуватий - Порошенко. Бо не створив казку після Майдану.
Що вам сказати? Мабуть це окремий дар - бути людиною, яка точно знає, казок - не існує. Не всім дано.
Subscribe

 • ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko . 2 ч. · ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ Вообще, очередной крах…

 • Часы тикают

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Сообщение советника министра обороны Юрия Бутусова о том, что экс-начальника главного разведывательного управления…

 • Чергова методичка

  Валерій Прозапас 13 ч. · Всі каліровані малороси як під копірку почали розганяти нові методічки імені…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments