emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Дах

Тепер серйозно.
Невизнання президентом Зеленським існування "антиковідного фонду", який він сам же рік тому і анонсував - це одночасно і ознака його свідомої, цинічної та вивіреної брехні.
Ніхто йому не "заважає" та не "ставить палки" - все він розуміє, все усвідомлює і з доброї волі виконує роль ширми для своїх акціонерів, які зробили з країною те саме, що і з "антиковідним фондом".
І держпідриємства всі стали банкрутами з відома Зеленського.
І бюджет отримав дірку в 300 мільярдів теж.
І оборонна сфера закульгала під його "особистим контролем", а не "через МВФ".
І тарифи підвищили з його благословення, і бізнес обібрали, і схеми повернули саме під гарантії Зеленського.
Він створив дах колективному Коломойському та шоблі мародерів, які роками рвалися до корита - інакше б не став так нарвано та відверто брехати про "неіснування фонду".
Він нервує, це очевидно, тому брехня вже скоріше жалюгідна, а не феєрична та впевнена як на стадіоні або під час обіцянок "економічного прориву".
Це вже агонія, бо немає ЖОДНОГО економічного показника, який би не те що не показав катастрофічного падіння, а хоча би залишився на рівні його попередника.
Зеленський вже банкрут, але відмовляється в це повірити, тому проговорився словами про "не було фонду" - це несознанка шпани, яку спіймали на гарячому.
Проте готовність супільства терпіти цю брехню - ознака ще гірша ніж знущання над здоровим глуздом та гідністю, від яких українці відмовились скоро вже як два роки тому.
Ця влада має піти достроково.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments