emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

З приводу вироку Стерненку

Можно сколько угодно вводить санкции против Медведчука. Но когда ОПЗЖ и недобитые бандиты из окружения Януковича вынуждают власть по беспределу закрыть неугодного им активиста за то, что он якобы вымогал у титушки 300 грн, это говорит о том, что эти люди по-прежнему чувствуют хозяевами в стране и могут расправиться с кем угодно.
Безусловно этот приговор спровоцирует акции протеста и большую волну негатива в отношении властей. На ровном месте в угоду политическим банкротам придумали себе огромный головняк. Глупейший ход.
UPD: Понятно, что европейский суд этот сшитый Портновым приговор отменит. И в итоге Стерненко все равно придётся выпустить. Только ещё с позором и выплатой компенсаций.
Oh, Ukrainian court system, here we go again...
Отак вже майже здається, що справи у країні пішли на краще. Що хитрі паскуди все частіше потрапляють під санкції, а тупі — під кулі українських вояків. Що справа тільки за тим, щоб замінити кількох ідіотів та мерзотників — і, можливо, в країни з’явиться шанс повернути на нормальний шлях.
І тут ідіоти та мерзотники завдають удару у відповідь.
Справа Сергія Стерненка, як і справа Ріфмастера, давно стала політичною справою. І стала вона такою не через позицію обвинувачуваного, а тому що чималий список відвертих ворогів України поклявся, що він буде сидіти. Бо для них це — демонстративна атака на українських патріотів. Бо їм треба доводити своїм посіпакам, що вони ще мають силу та владу. Хоча б для того, щоб знищити окрему людину.
І от, суддя бере до розгляду матеріали обшуку, здобуті неправомірним чином. Ось суддя бере до розгляду експертизи, написані у жанрі гуморески. І на основі цього виносить потрібний ворогам України вирок. Демонструє прихильність. Демонструє слухняність.
І разом з тим демонструє нам усім: була б людина, а справа знайдеться. Треба буде - посадять будь-кого. Наприклад, мене чи вас. Ще й приурочать до річниці Майдану. Патріотичну позицію, волонтерство та службу в ЗСУ розглянуть як обтяжуючі обставини. І поїдуть собі відпочивати в теплі краї.
Так не може бути. Так не повинно бути.
Політрада Демократичної Сокири:
- вважає це рішення політичним,
- готова підтримати Сергія Стерненка під час апеляції,
- закликає парламентські проукраїнські сили — «Європейську Солідарність» та «Голос», а також усіх депутатів, яким не байдуже, — створити парламентську слідчу комісію для неупередженого розслідування обставин цієї справи, мотивів слідчих та суддів, а також можливого впливу на них третіх сил. Зокрема тих, які перебувають під українськими та міжнародними санкціями як російські агенти впливу.
Ми закликаємо всіх небайдужих вийти сьогодні під Офіс Президента о 20:00, щоб дізнатись, хто відповідатиме за справу Стерненка.
Сергію — тримайся!
, член політради Демократичної Сокири.
Subscribe

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Цирк на дроті

  Сідаючи черговий раз у калюжу, зелені дурні починають гучно звинувачувати у цьому Порошенка. А все чисельне стадо "абинепорошенків"…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments