emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Занадто навіть для цих спеціалістів з турбокрадівництва

Нас привчили жити в маразмі, але ситуація з індійською вакциною замість анонсованої китайської, та ще і через посередника, мутнішого за посередника Богатирьової - це занадто навіть для цих спеціалістів з турбокрадівництва.
А постійні заклики до Євросоюзу "поділитися надлишками вакцин" з вуст наших дорогоцінних "чемпіонів", які ушатали десятки мільярдів з "антиковідного фонду" замість внести передплати та тепер планово отримувати вацину беззаперечної якості - взагалі виглядають знущанням та верхом цинізму після лозунгів щось про "епоху брехні".
Наочний приклад причин провалу за провалом буквально у всіх напрямках життя держави.
Це не просто дилетанти, а реальні жадібні мародери, які буквально потопталися по всім очікуванням свого виборця, який розплачується за свою довіру вже не тільки грошима, але і смертями та хворобою, поки їхні "слуґі" веселяться по "вєлюрах" та Буковелях.
​​🏛️Итак, имеем первые результаты вакцинации от КОВИД индийской вакциной от Степанова. В регионах отказы от вакцинации среди медиков достигают 70%. В Киеве - 85%. Главный санврач Ляшко признал наличие проявления побочных эффектов у вакцинированных.

😮От вакцинации индийским зельем категорически отказалась автор первого в стране протокола по лечению коронавируса, главный инфекционист Винницкой области Лариса Мороз.

😡Кто виноват у Степанова? Телеграм-каналы, блогеры и пресса, которые не верят в чудодейственные свойства индийской вакцины. Очевидно - еще и НАБУ, которая хочет разобраться как проводилась закупка вакцины.

🤦🏼Степанов не удивляет - удивляет Офис президента, который терпит на этой должности такого типа.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments