emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Доречний погляд на справу Стерненка.

Мене сильно дивує, коли говорячи про Сергія Стерненка, ми розглядаємо його історію так, ніби усе це відбувалося у стерильно чистих умовах звичайного мирного життя.
Перед тим, як розглядати кожен такий випадок, ставте собі або співрозмовнику кілька важливих запитань, які допоможуть створити повне уявлення.
1. Чи усвідомлюємо ми нарешті, що патріотична Одеса фактично самотужки вберегла нас від «Одеської народної республіки» і зберегла Україні критично важливий вихід до Чорного моря? Без моря становище України стало б набагато печальнішим. І не лише у контексті безпекових питань. Експорт через морські порти - це економіка держави і соціалка, а особливо на Півдні та Сході України.
2. Чи пам‘ятаємо ми, що місцевий прокремлівський криміналітет ще довго мстився активістам одеського Майдану. Йдеться не про погрози телефоном, а про реальні наміри фізично знищити Стерненка, Юсова, Устименка та інших? Коли на тебе нападають вдруге чи втретє, а місцеві корумповані «компетентні органи», м‘яко кажучи, дуже кволо на усе це реагують. Яким має бути емоційний стан людини, яка щохвилини живе в таких умовах у такій Одесі, де на офіційному фасаді синьо-жовтий, а всередині російський триколор?
3. Чи зробила держава достатньо, щоб за ці сім років Одеса остаточно стала Українською? Наголошую на слові держава, маючи на увазі тих, хто мав повноваження і був зобов‘язаний це зробити?
Коли ми дамо або отримаємо об‘єктивну відповідь на ці запитання, то ставлення до справи Стерненка та інших схожиш справ стане набагато адекватнішим.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments