emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зеленський боїться повстання і треба в центрі напхати Нацгвардією чи просто рейдерство?

Аваков вирішив позабирати трохи будівель від НАНУ типу для розміщення особового складу, зокрема, будівлю Інституту фізіології на Богомольця. Мені тут цікаво - у нас будується поліцейська держава, Зеленський боїться повстання і терміново треба весь центр напхати Нацгвардією - чи це тривіальне рейдерство щоб передати землю "інвесторам"?
Якщо що, у самого МВС роками стоять 2 чималі порожні будівлі поблизу (на Шовковичній та на Круглоуніверситетській), навколо є велика 15 років порожня будівля колишнього Інституту цукру, яка належить Мінпромполітики, повно порожніх приміщень Арсеналу (там шарудяться якісь інвестори,, але які інвестори якщо Зе боїться і треба війська в центрі). Є два приміщення колишніх військових частин де є щось, але те щось не працюючий інститут з обладнанням.
У самого МВС є купа всього поряд з МВС (багато великих приміщень) - які не МВС і можуть бути не в центрі.
Коротше, не дуже розумію, що це було.
Таки просто спроба рейдерства, чи у нас в програмі диктатура і все-все перелічене буде використане щоб тримати в центрі Нацгвардію і охороняти Зе?
Велике прохання до журналістів спитати про це пана Авакова. Бо обидва варіанти якісь погані і явно становлять інтерес далеко не тільки для вчених. Якщо буде бажання, можу провести екскурсію по району і показати що тут де.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments