emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Чергова методичка

Всі каліровані малороси як під копірку почали розганяти нові методічки імені Єрмака-Подоляка.
Колись було: "Порошенко не хоче зупиняти війну!" - не прокатило.
"Порошенко з Байденом злочинці!" - не прокатило, ще й людей насмішили.
"Порошенко крав і збагатів у 82 рази!" - за два роки так і не навели жодного факту, хоча і відкрили 90 справ, які наразі з кислими мінами закривають.
І от тепер: "Порошенко співпрацює з Медведчуком!" - просувають люди, які впритул не бачать Портнова, Татарова, аваківського Ківу в партії Медведчука, зрадників в справі "вагнерівців", закупку електрики в РФ, військових в клітках та повернутих з Ростова різних Кузьміних з Богатирьовими.
Замовників зрозуміти можна - хочуть вибити Порошенка для реалізації плану "Зеленський-Бойко", як колись вже влаштували нам парочку "Янукович-Тимошенко".
Але малоросійську зрадливість виконавців зрозуміти неможливо, прекрасно усвідомлюють, що знову і знову працюють на ворога - і все одно роблять.
Ця зрадливість і є смертним гріхом українців, який постійно перетворює нас на "404" - для виправлення цього ментального каліцтва має відбутися Революція свідомості.

Це так білі пальта-зрадойоби намагаються прикрити свою унію з малопідорахами 2019.Не дарма ж вони повернули антимайданну худобу Портнова,Тартарова, Бєню і прочій люстрований шлак.Запустили кума в Раду,а тепер роблять придуркуватий вигляд,що то не вони зробили разом,а Порох
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment