emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Чергове дно малоросійства в українському футболі

Спортивно-патріотичний телеграм-канал "Правий Інсайд":
Нещодавно в українському футболі було пробите чергове дно малоросійства. Недолугі футбольні та навколофутбольні малороси готові до безкінечності вдосконалюватись у власних зашкварах. На цей раз ньюзмейкерами та номінантами на премію "Ущємльонний малорос" стали головний та четвертий арбітри матчу 15-го туру Української Прем'єр-ліги між ФК "Львів" та ковалівським ФК "Колос" Віктор Копієвський та Микола Кривонос...
Тренер господарів після перепалки з 4-м арбітром отримав жовту картку від головного рефері Віктора Копієвського. Але скандальність епізоду з "ущємлєнія арбітра в трусіках" полягає в тому, що жовту картку головному тренеру "Львова" показали за те, що він попросив четвертого арбітра говорити з ним українською. Четвертий арбітр сигналізував про це головному і він продемонстрував "гірчичник" Віталію Шумському.
Після цього уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь дав голові Української асоціації футболу Андрію Павелку два тижні на пояснення ситуації з використанням суддями недержавної мови при обслуговуванні даного матчу.
Невдовзі історія отримала продовження і УВАГА: четвертий арбітр матчу Микола Кривоносов, той, хто відмовився говорити українською і попросив головного суддю покарати за зауваження тренера львівської команди подає на Шумського до суду за нібито наклеп, хоча є відео, що підтверджує все, що говорить тренер.
А пізніше ще й з'явилась інформація, що у зв'язку з подіями щодо так званого мовного скандалу навколо тренера Шумського футбольний клуб «Львів» почали жорстко «пресувати» з Києва, скажімо так, з кіл, максимально наближених до УАФ. Вимагають відповідну заяву для пом'якшення ситуації, яка вийшла за рамки футбольної.
І от сьогодні вже як апогей всього цього ідіотизму, футбольний клуб "Львів" робить "хід конем". Що б ви могли подумати робить клуб? Можливо публікує заяву в підтримку свого тренера? Чи оголошує про те, що від сьогодні і назавжди у клубі будуть спілкуватися виключно українською мовою? Ні! Вони звільняють Віталія Шумського в посади в.о. головного тренера і призначають нового тренера (російськомовного, як і треба). Звичайно ж вони скажуть, що це через "незадовільні результати", але давайте будемо відвертими. Те, що демонструвала команда до і після того, як на тренерську лаву прийшов Шумський - небо і земля.
Все це виглядає настільки абсурдним, що навіть не віриться. Але, знаючи наше псевдо українське спортивне середовище, майже на 100% зросійщене та виховане за канонами "какаяразніца", в ньому по-іншому і бути не могло.
Спортсмени та тренери, що насмілились спілкуватись українською, не тільки знаходяться у тотальній меншості, а й змушені роками миритись з цілковитим ігноруванням української мови, та в більшості випадків просто переходити на "общєпанятний" та асимілюватися. З цього явища потім і народжуються "вже в минулому україномовні", а в сьогоденні ватники, як Анатолій Тимощук, що прекрасно живуть та працюють в РФ, отримуючи гроші від "Газпрому".
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Маріуполь. Парад

  Юрій Бутусов 4 ч. · Вчора був у Маріуполі на Параді на честь визволення міста у 2014-му. Найбільше вразили -…

 • Оскотинювання

  Валерій Прозапас 2 ч. · Там знову мощно виступив радник Зє Арєстовіч, який з ностальгією згадав як раніше…

 • "Самоідентифікація"

  Pavlo Klimkin 2 ч. · Останній сигнал Росії перед зустріччю Путін - Байден - внесення до держдуми РФ закона…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments