emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ТП

Мендель після своєї статті про Зеленського та олігархів посперечалася з економістом Аслундом: він вимагає вибачень
Прессекретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель посперечалася зі шведським економістом, старшим науковим співробітником Atlantic Council Андерсом Аслундом у коментарях до статті про те, що президент готовий кинути виклик будь-якому олігархові. Тепер Аслунд вимагає вибачень.


Аслунд запитав у Мендель, чи дійсно будь-кому, адже український президент жодного разу критично не висловився про олігарха Ігоря Коломойського, якому, зокрема, приписують вплив на Зеленського.

“Дійсно? Він може назвати Коломойського? Кинути виклик олігархам – це взагалі нічого не означає. Головна проблема – це Коломойський. Може Володимир Зеленський так сказати? Або він все ще міцно із ним пов’язаний? Чому всі ці маріонетки Коломойського досі його депутати?” , – написав Аслунд.

Мендель відповіла, що Аслунд, очевидно, пише це під впливом “старих наративів дезінформації”, а також тому, що його “звільнили”.

“Містере Аслунд, я дуже розчарована, що на вас так сильно вплинули занадто старі наративи дезінформації. Сподіваюся, ви говорите, спираючись на якісну аналітику, а не тільки через те, що вас звільнили [мова про те, що Аслунд пішов зі спостережної ради”Укрзалізниці”]”, – відповіла вона.

Аслунд попросив уточнити, що саме мається на увазі під “наративами дезінформації”, а також попросив вибачитися, якщо прессекретарка президента не зможе привести приклад висловлювань Зеленського про Коломойського.

“Які “старі наративи дезінформації”?! Я прочитав всі заяви Володимира Зеленського. Сказав він коли-небудь публічно хоч одне негативне слово про Коломойського? (Всі ми знаємо, який він [Коломойський] шахрай.) Ні. Будь ласка, надайте докази зворотного або відкличте свій неприйнятний твіт!”- заперечив Аслунд.

“Я був би вдячний за відповідь або, бажано, за вибачення. Вперед!” – додав він.


Також до дискусії підключився австрійський економіст і керівник ініціативної групи з євроінтеграції Південних Балкан Гюнтер Фелінгер.

https://bykvu.com/ua/bukvy/mendel-pislja-svoiei-statti-pro-zelenskogo-ta-oligarhiv-posperechalasja-z-ekonomistom-aslundom-vin-vimagaie-vibachen/amp/?__twitter_impression=true&fbclid=IwAR3-ln09USCj2tnz2Rjbt9CK719wVrb5KZHelzIafTMD8S6y9iP6ALvCbdA
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments