emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Що буде на засіданні РНБО 12 березня?

Є ймовірність, що на засіданні РНБО 12 березня будуть розглядати варіанти, що саме команда Зеленського може протиставити виходу фільму про "ваґнерґейт" від Bellingcat і чим хоч трохи нівелювати ефект.
Фільм очікується, за одними даними, в понеділок, 15 березня, за іншими - в неділю, 21-го. Відповідно, на засіданні РНБО, гіпотетично, займатимуться вигадуванням "димової завіси", котру треба буде запустити одразу після виходу фільму: щось, що достатньо якісно відволіче увагу. Скажімо, викриття ще якоїсь спецоперації Кремля. Чи прийняття все ж закону про колаборацію в найжорсткішому варіанті. Чи заборона ОПЗЖ. На що вистачить фантазії Зекоманди.
В цьому контексті вже заговорили про звільнення Єрмака (котрого вже тривалий час практично не чутно). Того самого Єрмака, котрий, згідно з даними деяких ЗМІ, і співвласника проєкту Bellingcat, і навіть британську розвідку просив прикрити вихід фільму. Але він, по суті, звичайний канцелярист, котрий звільняється одним пересічним наказом. Напружувати для такого ціле РНБО - контрпродуктивно. Хоча звільнити Єрмака дійсно можуть, якщо вирішать, що це дещо покращить ситуацію.
Навряд чи таке відволікання уваги спрацює з нашими американськими партнерами, але необхідність приймати якесь рішення у зв'язку з цим однозначно дещо приведе в тонус Зеленського. Зрештою, перш ніж налагоджувати тісну співпрацю, Держдеп і Сенат мають бути впевнені, що деталі цієї співпраці не будуть моментально зливатись ФСБ.
Ну і загалом рухи в цьому напрямку ще раз нагадають Зеленському про необхідність однозначного вибору між олігархом і Держдепом.
Subscribe

 • Звідки "ноги ростуть"?

  Мироненко Анатолій 3 ч. · ПРО ВЛАДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО НА НАШУ БЕЗСИЛУ "НАЦРАДУ"?Володимир Зеленський має всю…

 • По обстрелу - печально все

  Андрей Шор 9 ч. · Ну что, по обстрелу - печально все. Уже многие написали - КСП... скажем так, в районе…

 • Радник клоунів

  Мирослава Барчук 54 мин. · Арестович, який недавно «грозіл міру» розворотом до Китаю, тепер коментує…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments