emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Театр

З одного боку, непогано, що Янелох вирішив попастися на електоральному полі Порошенка. Доки він грає патріота-державника, вірогідність, що домовиться з Путіним про застосування чергового Штайнмайєра, невисока.
З іншого, шанс, що в цій ролі він (Потерпілий) протримається довго, невисока. Якщо (точніше, коли) соціологія покаже, що рейтинги продовжують падіння, черговий геній з Банкової напише йому нову роль. А ця залишиться в творчому доробку. І такий сценарій неминучий, бо частина суспільства, для якої патріотичний наратив є основою світосприйняття, у переродження еталонного малороса не повірить - тим паче, за наявності очевидної альтернативи у вигляді Порошенка. А решті ці патріотичні вправи до лампочки. Їм низькі тарифи подавай і долар по вісім. А такого Зеленський забезпечити не в змозі.
Ну, і, я сподіваюся, що ви гідно оцінюєте всі ці вистави у виконанні РНБО (такий собі новий склад Кварталу). Бо з точки зору судової перспективи всі ці грізні ініційовані зеленими розслідування значно поступаються моїм шансам виступити в балетній трупі Ла Скала.
Дешева піар-акція безсоромних комедіантів.
Спіймав себе на тому, що ставлюся до рішень РНБО абсолютно в логіці глядача, який оцінює серію виступів стендапера. Перший виступ (Козак) - "о-о, добре". Другий (Медведчук) - "ну, це ще яскравіше, але вже на грані фолу". Третій - "ну все, списався, файні жарти скінчилися, а він ще тужиться, бо публіка бажає продовження, а він її уваги та грошей".
Все заради хайпу. Ні дня без аплодисментів.
А ви хіба не так це сприймаєте? Якщо загалом політика - це театр, чому б українській політиці не бути театром естрадних мініатюр-одноденок?
Якщо хтось спершу подумав, що РНБО в нас поглинає Квартал, то ніт: насправді це Квартал поглинає РНБО.
Щось чимдалі тим сильніше рішення РНБО нагадують інформаційній туман, за яким ховають нагальні проблеми якоюсь мишачою вознею.
Нічого про зрив вакцінації - хоча смертність вже зашкалює всі статистичні показники.
Нічого про Коломойського - хоча він став фігурантом прямих звинувачень в корупції з боку США та ЄС.
Нічого про тотальні економічні провали - хоча всі показники як на долонях, як і винуватці такого стану речей.
Нічого (!) про десятки обстрілів та загострення на фронті - хоча хтось відводив війська та деморалізував армію.
Нарешті нічого про справу "вагнерівців" - хоча незабаром про неї заговорить весь світ.
Ну, і дивно чути про "розслідування голосування за Харківські угоди" - при живих підписантах "газових контрактів" того ж періоду та наприклад веселому Портнові, який і не приховує свого впливу на частину правоохороних структур та судів.
Все, на що здатна ця влада - це безкінечне шоу.
От нам його і крутять, поки в реальності Україна як держава занепадає все нижче і нижче.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments