emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Піар

Сьогоднішнє шоу Шустера прекрасно дає відповідь на питання, звідки взялася тема з "Харківськими угодами".
Забудьте про державні інтереси.
Це чистий піар Зекоманди.
А саме - продовження передвиборчої теми "потрібні нові обличчя, бо всі старі ні на що не здатні / одне одного варті".
І ось як це працює:
- вкидаємо тему "хто пов'язаний з Харківськими угодами - той зрадник"
- дивимося, як всі причетні (Литвин, Соболев, Паліца, тощо) активно гризуться між собою, щоби хоч якось відбілити кожен себе
- а Данилов, який "банкує" від Зекоманди, тихо спостерігає, як "старі обличчя" наввипередки "мочать" і "топлять" одне одного.
Бо єдина політсила з нинішніх, якої на момент "Харківських угод" ще й в проекті не було - це в нас хто? - "Слуга народу", ось хто!
Щоправда, лідер цієї політсили тоді перед лідерами "братських Росії та України" на сцені блазнював; але ж про це в Шустера точно не згадають. ))
Якщо "забути" про цей незручний момент, Зекоманді навіть робити нічого не треба - після такого інформаційного вкиду різноманітні опоненти чинної влади все для неї зроблять самі.
*
І остання деталь: про Демченко. Те, що рано чи пізно його це зачепить, було ясно від самого початку. То, може, його цим же інформаційним вкидом потроху в "зрадники" готують на перспективу розвитку "вагнергейту"? Або принаймні на свіжий гачок вішають? Бо рано чи пізно "зрадника" "вовкам" (громадськості) віддавати доведеться, а вибір невеликий...
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments