emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

З хворої голови на здорову

А, он воно що - "позитивні" починають розганяти "відповідальність за Мінські угоди, як і за Харківські" (с)
З надією на те, що РНБО не протухла зеленим маразмом так само як всі інші органи, можна розпрощатися.
Що б вони не робили - спрямовано виключно проти Порошенка та його команди.
Тому ніхто ні за що не відповідатиме, ні Медведчук за спонсорування тероризму, ні Зеленський за виступи в бані перед Януковичєм з Медвєдєвим після зрадливого голосування парламенту - а продовжиться тупе мочілово українських державницьких сил, яке триває з кінця 2014 року і досі, і в якому злилися кремлівці, наші "націоналісти", "ліберал-демократи", "новиє ліца" та інша вишивата типу Арєстовіча-Гріценка.
І традиційно - всі промовчать про другого за цей тиждень загиблого бійця, це народу чути не так цікаво, як популістичну маячню.
Ну ок, помажте її ще трохи на хліб, ми почекаємо.

Від себе: в мене теж повне відчутття, що вся ця кампаня РНБО організована, аби наїхати на Пороха й на всю опозицію часів Януковича, ніби-то, вони винні у підписанні Харківських угод. Тобто, всі ті, хто чинили опір винуваті, а ті хто мовчав та в Москві гастролював, підписував ці угоди, навпаки, герої.

Вже виліз Доній з явною брехнею, що існувала домовленість між тодішньою опозицією й владою, що тим дадуть проголосуавати картками відсутніх опозиціонерів. Ми ж бачили, що їм не давали, й там була брутальна бійка. Але тих було більше й серед них були підготовлені для бійки бандити. Й де той Доній був раніше, чому 10 років мовчав?! Вже мразь академік Литвин, який це все особисто організував та нахабно підписав, попри гучні протести опозиції, щось таке варнякає ніби опозиція винна.

Якесь інтерв*ю 10 річної давності Пороха навели, де він схвалюав це рішення. Порох тоді жодного впливу ні на які рішення не мав. Намагася дистанціюватися від опозиції, зберігти якісь стосунки у відносно лояльній Україні частині російського естеблишменту. Це ж було у 2010, не було війіни, й ніхто в неї не вірив. Не знаю, чи варто вважати ці його слова помилкою? Дипломатія річ хитра. Наприклад, очевидний саботаж з розгоном Майдану з боку силовиків після 1 грудня- явно результат якихось непублічних перемовин й відносно спокійного ставлення до Майдану Зурабова -тодішнього посла РФ, який був у дружніх стосунках з Порохом (де той Зурабов зараз, цікаво? його кар*єра точно припинилась). Помилка то чи ні, але шкоди від того інтерв*ю рівно 0. Робити Пороха винуватцем просто смішно.

Нарешті наїжджати стали на Юлю. Я вельми критично ставлюся до Юліної діяльності, починаючи з 2014. Але оголошувати її винною у Харківських угодах - це брехня або тупіість. Брешуть, що ніби-то вона підписала невигідний Договір про газ, який ніби-то змусив Януковича підписати Харківські угоди, аби знизили ціни. Той договір вона не підписувала, а лише узгодила з Путіним ключові моменти. А підписав його Дубина, бо не можна було не підписувати: тиснула Європа. Договір містив компроміс. Він одразу встановлював не таку велику ціну, а потім надавав Україні інструментарій для боротьби проти підвищення. Янукович просто не користався цим інструментарієм, на коліна ставав, щоб кремлівського Хана не дратувати. Піздніше, вже за Пороха, Вітренко з Коболевим пречудово саме цим інструметарієм скористалися. Нарешті, ніякого зниження цін Янукрвич не отримав, попри Харківські угоди й стоянні на колінах. Отже звинувачення на адресу Юлі тут теж брехня, яку деякі порохоботи недалекоглядно й простодушно підтримують.
Subscribe

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Провал

  Volodymyr Omelyan 55 мин. · Щось спільне є у долі Саакашвілі і Зеленського. Один повернувся…

 • Креветка

  Oleksii Osypenko 4 ч. · На самом деле, все очень и очень просто. Я не думаю, что ВАЗ - болен,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment