emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Правдоподібне тлумачення планів зеленого фюрера

Vadym Denysenko
Новий переділ власності. Що насправді сказав Володимир Зеленський про наше світле майбутнє?
Промову Зеленського після чергового засідання РНБО можна вважати програмною. Адже він поставив перед нами цілі, які йому навряд ви вдасться втілити в життя. Але саме в піарі цих цілей і лежить майбутнє правління Зеленського
Отже, що ж сказав Зеленський і, що він буде надалі робити?
1. Ніякого зовнішнього управління нема. Нас ніхто не змусить щось робити (і ми самі вирішимо як і кого карати). В перекладі на людську мову це означає, що Зеленський спробує демонструвати всім нам, що ніяких рішень під зовнішнім тиском він не приймає. І це стосується не лише Коломойського, але й справи вагнерівців та багато чого іншого. Така гра, звичайно, красива, але в ній кожен подальший крок може звужувати можливості для маневру. Нам потрібно створювати масу локальних коаліцій по вирішенню конкретних маленьких задач, заради того, щоб нав‘язувати світу свою повістку. Натомість вся наша дипломатична машина працює тільки над одним: запросити якомога більше гостей на 24 серпня без пропозицій щодо двосторонніх чи кількасторонніх проривів. А, насправді, це спроба консервування нинішнього статус-кво, без розуміння того, що законсервувати нічого не вдасться.
2. Головний ворог Порошенко і він буде покараний. Лінія - дружба з Медведчуком і здача Криму та Донбасу - ключова в подальшій риториці Зеленського. Власне, якщо говорити про вчорашній виступ, то він направлений не проти олігархів. Головний ворог окреслений чітко і однозначно - це Порошенко.
3. Харківські угоди, які «стали основою для здачі Криму»- це довгограючих проект, який дозволяє зробити дві важливі речі: тримати в тонусі Порошенка та Турчинова з однієї сторони, але також вони підвішують відразу 250-300 діючих політиків середньої (регіональної) ланки. По суті, це підвішування ряду людей з можливим подальшим шантажем. Але повторюся, цей спектакль має одну головну мету: перед майбутніми виборами зіграти в гру: Порошенко здав Крим і Донбас в угоду бізнес проектам з Медведчуком. І попутно дозволить поставити в правильне стойло пару сотень регіональних князьків.
4. Згадка прізвищ олігархів - це не боротьба з олігархами. Їх поки ніхто особливо чіпати не буде. Правда, погана новина для них полягає в тому, що в планах Банкової спробувати запропонувати кожному з олігархів чимось поділитися, щоб показати імітацію боротьби. Так планується запропонувати щось віддати у власність держави, щоб повторити 2005 рік і повернення Криворіжсталі. І тут поки ми не розуміємо, які апетити будуть у влади і як проходитимуть торги з олігархами. Поки це лише проект без конкретики.
5. Ще один важливий посил, який мало ще хто розуміє, звучить так: у нас починається новий переділ власності. Основа переділу - земля і надра. Останні 6 місяців працювала група людей, яка досліджувала, що, кому і де належить. Карта земель накладалася на карту виданих ліцензій І зараз складений список тих, хто може в першу чергу попасти під розкуркулення. Перед нами розіграють історію про забирання «мертвих» ліцензій у людей з найближчого оточення Порошенка, очевидно буде розкуркулено кілька відомих власників земельних ділянок, які співпадають з окружною навколо столиці. Але це вершина айсбергу. Під водою залишиться величезна схема по перерозподілу земель і ліцензій. І у нас в найближчі роки може з‘явитися ряд нових мультимільйонерів, які стануть щасливими «інвесторами» в наші надра і земля.
Subscribe

 • Що їм робити?

  Андрей Луганский тут Forwarded from Марія | Мадзігон ​​Взагалі не новина. Це було дуже очікувано, що рейтинг «Слуг народу» падатиме.…

 • Що таке еталонний дебіл

  Карл Волох Вчера в 02:06 · А давайте, я вам поясню, що таке еталонний дебіл. Це коли голова…

 • Замовники керованої руїни

  Валерій Прозапас 9 ч. · Хочу нагадати, що ще навесні 2019 року Коломойський на куражі чітко і…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments