emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Серіал

Кожна наступна "серія" РНБ0 нагадує нові епізоди поганенького серіалу
І коли в перших двох епізодах серіалу ще була якась завязка історії, надія і сподівання на щось цікаве (а раптом не засцить і вальне кума хуzlа?), то кожні наступні серії стають все більш нудними, декорації і спецефекти все більш дешевими, актори все менш професійними, а в сам сюжет скочується в якесь фантастичне русло.
Пригадую як в 90-х, країна що дивилася Санта-Барбару, протягом 465-ти серій чекала чи вийде Сісі з коми, так і зараз країна, дивлячись поганенький серіал поганенького актора чекає, коли ж арештують сім'ю кумів хуzlа, що фінансують терористів. Бо це логічно...
Натомість сценаристи серіалу годують країну черговим аудитом держави, на цей раз державних надр (який вони обіцяли провести протягом півроку в 2019) і обіцяють відібрати надра в усіх жителів офшорних островів.
Та я би не проти, тільки аж надто фантастично виглядає цей сюжет про рядового Моніку Янелоха, який поборов армію олігархів у випадку, коли навіть кума хуzlа, оголошеного злочинцем і терористом, рядовий засцяв арештувати. А тут прямо виклики ахметову, бені, фірташу та іншим драконам.
Нудно, не цікаво, нереалістично і дешево.
Або садіть кума/беню/ахмета, або закінчуйте цей серіал.
Не цікаво в 2021-му дивитись 465-ть серій про Моніку в комі.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments