emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Телевізійне право

Два роки тому Антон Гєращєнко прямо погрожував українським військовим "трибуналом" за абстрактне "неподчинение" наказам нового головнокомандуючого, який принесе нам мір.
І от минуло два роки, війну Путін звичайно і недумає закінчувати, Зеленський брехав про вину "попереднього керівництва", а особисто А. Гєращєнко та система МВС зробили чимало для дискредитації ЗСУ - лівими справами, переслідуваннями, чого варта лише "справа Шеремета", військовослужбовець Антоненко півтора роки в СІЗО, без жодного доказу.
Звідси ті постановки та звідси демарш А. Гєращєнка в бік Порошенка - вони постійно ставлять на одну й ту саму безвідмовну карту, бо якось треба приховувати свої злочини та відвертати увагу оскотиненого пропагандою населення.
До великого питання чому за два роки, маючи всі можливості "правоохоронних органів", колективним А. Гєращєнком так і не було наведено ЖОДНОГО доказу "злочинів" Порошенка додається ще одне - які ДОКАЗИ причетності Порошенка до маразму під ОП може навести цей міліціонер?
Питання риторичні, бо в Україні закони та навіть Конституція підмінені телевізійним правом - саме тому ця влада має піти, а деякі її представники нести відповідальність за використання службового становища в особистих цілях.
Вчорашній приклад А. Гєращєна та зокрема учасників позаминулорічного"брифінгу" показовий - вони давно переступили межу та стали банальними злочинцями.
Subscribe

 • Нас там нет

  Оригинал взят у el_murid в Нас там нет К некоторому расстройству властей и контуженной части населения пленённый украинцами Агеев…

 • Війна між Розумковим та Єрмаком

  Юрій Гудименко 9 ч. · Голова фракції "Голос" Ярослав Железняк виклав пост, у которому доводить,…

 • Выборы в Германии.

  Ирина Аниловская сейчас с Iryna Anilovska. 7 ч. · Выборы в Германии. С уходом Меркель и выбором ее…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments