emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Підсумки

сейчас с .
🍁 ПІДВОДЯЧИ ПІДСУМКИ.
➡ У всьому світі поліція, виявляється, може зупинити безлад біля державних будівель, а наша настільки безпорадна, що "боїться провокацій". А навіщо тоді вона потрібна? До вчорашнього дня думав, як раз для того, щоб профессійно та без крові стримувати такі провокації.
➡ Хто справжній організатор безладу та ванділізму? За всіма ознаками - Національний корпус та його сателіти. Хто найбільш вірогідний замовник? Міністр внутрішніх справ. На кого розраховано? На Зеленського та його електорат.
➡ Мета? Їх декілька і вони на поверхні:
▪️ Маргинулізувати антипрезидентські протести та "повісити" організацію погрому на Порошенко - основного опонента Зе-влади. Про це свідчить миттєвий виступ Антона Геращенка з відповідними тезами та розповсюдження такої версії ТГ-каналами, наближеними до ОПУ.
▪️ Остаточно залякати Зеленського "реваншем Порошенко" на тлі виходу фільму про "вагнерівців". Про зв'язки Єрмака з Москвою Зеленському вже відкрито повідомляли британці та американці, а тому глава ОПУ та Міністр внутрішніх справ почали працювати у парі з метою переключення уваги на події, які самі спровокували.
▪️ Відволікти увагу соціуму від справи Кузьменка та Антоненка, звинувачення яким виглядають все більш абсурдними.
▪️ Наповнити інформаційний простір другорядним шумом на тлі провалу боротьби з ковідом та економічними негараздами.
➡ З огляду на викладене, вчорашня акція ідеально лягає у канву бажань президентського оточення, а саме - Єрмака та Авакова.
➡ На цьому тлі не бачу жодного мотива бути причетним до цього "ЕС" та особисто Порошенко. Особливо, з його досвідом та стратегічним мисленням. Достатньо згадати акцію вдячності прихильників Порошенко перед АПУ у 2019-му, коли не було затоптано жодної травинки.
➡ І останнє. Тепер я наочно розумію, навіщо напередодні вчорашньої події було створено Центр протидії дезінформації. Судячи з інформаційної атаки на ПАП, у тому числі для цього.
➡ Війна - це мир, свобода - це рабство, незнання - сила. Якби Джордж Орвелл ще був живий, він неодмінно додав би: "Зеленський та Єрмак - патріоти." Бо чорне у них завжди біле, біле - то чорне, а про жовто-синє думати немає часу.

Від себе: додам, що додатковим мотивом для Авакова організовувати подібне шоу є невідворотня відповідальність, яка насувається, за тримання за гратами Антоненка та Кузьменко. Констатація повного провалу цього "проекту" весь час відтерміновується, але це не може відбуватися нескінченно. Зеленський вже анонсував, що вся відповідальність за це на Авакові. В мене є сумніви, що це відповідає дійсності. Аваков, звісно, певну відповідаьність несе, але не всю. Він нікого посадити більш ніж на кілька діб не може за законом. Садять надовго прокуратура та суд, які, вочевидь, контролює Зеленський.

Після закриття справи проти Ріфа та Юлі, Зеленський скоріш за все буде вішати всіх собак на Авакова та вимагати його відставки. От Аваков його й лякає, аби він це не робив, бо гірше буде. Наявність на шабаші гасел проти Авакова поряд з гаслами проти Зелі не повинно вводити в оману. Аваков цим каже: "Вова, не роби дурниць. Ми з тобою у спільному човні"
Subscribe

 • Війна між Розумковим та Єрмаком

  Юрій Гудименко 9 ч. · Голова фракції "Голос" Ярослав Железняк виклав пост, у которому доводить,…

 • Выборы в Германии.

  Ирина Аниловская сейчас с Iryna Anilovska. 7 ч. · Выборы в Германии. С уходом Меркель и выбором ее…

 • Война ОП с Разумковым

  Юрій Бутусов 1 ч · Зеленский и Ермак объявили войну Разумкову: фракция Слуга народа рассмотрит замену…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments