emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Принцип роботи

Не сприйміть з популізм і лівацтво, але в кейсі "шкоди на 2 мільйони" за роботу вартістю 150 тисяч - причини 200-мільярдної діри в бюджеті, падіння економіки та виходу інвесторів з України.
Розумієте, у них все так, це була обмовка через недалекий розум командирів "позитивних блогерів", які хотіли покошмарити населення, а випадково озвучили свій принцип роботи.
Так "велике крадівництво" ведеться, так антиковідний фонд дерібанився, так і вакцина закуповувалася, так вони "реформи" роблять - там про менше ніж "два мільйони" заробітку за добу роботи не йдеться, парні звикли до кваталівських гонорарів від Коломойського, а тут ціла держава.
Щоправда, МВФ з іншими кредиторами таке фінансувати відмовляється - тому "новиє ліца" весело підіймають тарифи, зменшують субсидії, і пальне дорожчає саме через це, бо акцизом пустий бюджет треба поповнювати, а що через це ціни на все вверх повзуть, так "масло, крупи, олія є - вижимо" (с), це вам не каву у Відні пити в епоху бідності.
Отак захотівши стати президентами та отримати собі "слуґ" - народ власними руцями замість них привів до корита "свиней народу".
Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments