emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

УКРАЇНА - МВФ: ОСТАННЯ НАДІЯ ЧИ ГЛУХИЙ КУТ?

сейчас с .
🍁 УКРАЇНА - МВФ: ОСТАННЯ НАДІЯ ЧИ ГЛУХИЙ КУТ?
Представник МВФ Джеррі Райс заявив, що зимові переговори української влади з представниками фонду закінчилися БЕЗРЕЗУЛЬТАТНО, а позики були заморожені у зв'язку з повільними темпами реформ. Термінів отримання нового траншу немає, а подальші перемовини можуть затягнутися на місяці.
Серед проблемних питань залишаються, зокрема, прийняття закону про Вищу раду правосуддя і зняття побоювань МВФ щодо втручання в роботу НАБУ і САП. Для позитивного результату необхідно також прийняття поправок до закону про Нацбанк та відмова від обмеження цін на енергоринку, а також ясність щодо бюджетних планів на 2022 рік та аудиту COVID-фонду.
Ще раз хочу зазначити, що співробітництво з МВФ - це не просто дешеві кредити. Це - маркер для іноземних інвесторів та індикатор стану відносин із США. Виходячи з того, що дзвінка від дядєчки Сема наш гарант так і не дочекався, а МВФ взагалі взяв відпустку у стосунках з Україною, Володя Зелєнін йде не тим шляхом, якого від нас очікують наші стратегічні партнери. Які починають розуміти: більш корумпованої влади, аніж при Зермаку, в українській історії ще не було.
Проте, для України важливіше, щоб це побачив не Захід (за ним не заржавіє), а ті виборці, які, попри все, продовжують ототожнювати Зеленського з кіношним Голобородьком.
Вимкніть хоч на тиждень телевізор та просто подумайте своєю головою. Яку не замінять жоден відосік і жодна Мосейчук. Це не боляче - повірте.
Subscribe

 • Звідки "ноги ростуть"?

  Мироненко Анатолій 3 ч. · ПРО ВЛАДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО НА НАШУ БЕЗСИЛУ "НАЦРАДУ"?Володимир Зеленський має всю…

 • По обстрелу - печально все

  Андрей Шор 9 ч. · Ну что, по обстрелу - печально все. Уже многие написали - КСП... скажем так, в районе…

 • Радник клоунів

  Мирослава Барчук 54 мин. · Арестович, який недавно «грозіл міру» розворотом до Китаю, тепер коментує…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments