emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Брехня уклоністів

Валерій Прозапас
1 ч
Політика "договориться посредине", "прекратить стрелять" та "розведень" з "всеосяжними перемир'ями" насправді зазнала фіаско ще в 2019 році, після розстрілу наших як в тирі на Світлодарі та обстрілів цивільних будівель біля Золотого.
Але населенню про це "новиє ліца" та "президент миру" вирішили не повідомляти - повідомляли тільки про "нє туда полєзлі", ідіотські потуги Сивохі, маразм Фокіна, відверті погрози військовим від Кравчука та Арєстовіча, "мирний план" Єрмака та про "воінствєнноє меньшинство" тощо.
Українців заколихали малоросійською пропагандою, тому вони досі так і не усвідомили, що миру не буде - буде війна, скільки б вони не закривали очі на брехню влади та чергові смерті від московської зброї.
І до війни краще готуватися, як це робилося до приходу цих уклоністів - а тепер нас готують скоріше на убой.
Ще раз - головний напрямок роботи держави колективним Зеленським провалений, вони не здатні розвивати збройні сили та протистояти Кремлю, вони брехали перед виборами і продовжують брехати досі.
Немає ніякого "плану Б", як не було і "плану А", є тотальна цинічна брехня скоро вже два роки.
Subscribe

 • ...и плодят дальше

  Печерский холм ​​ 🏛️Практически, в продолжение предыдущей темы. СБУ сообщила, что задержала участников преступной группировки, которые нападали…

 • Наплодили врагов

  Печерский холм ​​ 🏛️Коллеги сетуют на то, что действующая власть проигрывает одну информационную кампанию за другой. Из этого делается…

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments