emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Воно безупинно хниче

Галина Штельмах
1 ч
Andriy Кukhta
📌 Замість того, щоб дати команду на повернення на передову важкого озброєння, артилерії, броньованої техніки, важкого стрілецького озброєння, БПЛА, Контрснайперських груп та підрозділів, скасувати заборону на роботу диверсійно-розвідувальних груп, відмінити грошові стягнення за вогонь у відповідь без бюрократичної тяганини з дозволами від вищого армійського командування, безхребетне створіння, на чолі держави, в реакції на чергові вбивства московією наших воїнів, продовжує жувати соплі і стверджувати про режим припинення вогню, говорити про чотирьох загиблих і при цьому ні словом не обмовившись про те, що їх вбила росія та путін і це після того, як президент США назвав путіна вбивцею а Європа визнала росію стороною конфлікту в Україні!
Воно безупинно хниче, що йому постійно хтось в штани кладе! Коли вже, нарешті, хтось, дійсно, підкладе в ті штані тільки не лайно а пару фаберже!
Возможно, это изображение (1 человек)
Subscribe

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Цинизм

  Печерский холм ​​ 🏛️Источники сообщают, что в Офисе президента придумали гениальный по своему цинизму план, как использовать нехватку на всех…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment