emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Воно безупинно хниче

Галина Штельмах
1 ч
Andriy Кukhta
📌 Замість того, щоб дати команду на повернення на передову важкого озброєння, артилерії, броньованої техніки, важкого стрілецького озброєння, БПЛА, Контрснайперських груп та підрозділів, скасувати заборону на роботу диверсійно-розвідувальних груп, відмінити грошові стягнення за вогонь у відповідь без бюрократичної тяганини з дозволами від вищого армійського командування, безхребетне створіння, на чолі держави, в реакції на чергові вбивства московією наших воїнів, продовжує жувати соплі і стверджувати про режим припинення вогню, говорити про чотирьох загиблих і при цьому ні словом не обмовившись про те, що їх вбила росія та путін і це після того, як президент США назвав путіна вбивцею а Європа визнала росію стороною конфлікту в Україні!
Воно безупинно хниче, що йому постійно хтось в штани кладе! Коли вже, нарешті, хтось, дійсно, підкладе в ті штані тільки не лайно а пару фаберже!
Возможно, это изображение (1 человек)
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment