emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Вікторія Сюмар потужно!

Страница

была в прямом эфире.
19 ч.
Те, що мало бути трешем, так і сталося. Подивилася ваше кіно від Нацполіції. Ну страшне, сьогодні спати не буду. Почула там найстрашніше: «Путін – х**ло». Я сподіваюся, що не це під плюндрування державних символів ви підводите? Бо напевно це державу ви поплутали.
Давайте цей треш доведемо до кінця. У мене є конструктивна пропозиція. Не лише постанову прийняти, а ще й зміни до Кримінального кодексу. Криміналізувати слово «лох», щоб його не можна було писати. А можна зробити по-іншому: «я не лох» дозволити використовувати президенту України. Давайте ще внесемо зміни до бюджету, щоб закласти відмивання стін після акцій протесту, але не менше ніж за 2 мільйони гривень. Бо за менше ми не вміємо мити стіни. Давайте визнавати двері потерпілими, але тільки в тому випадку, якщо це двері Офісу президента.
У мене є відчуття, що ці двері – це символ сучасної України. Тому що з одного боку цих дверей живуть мільйони українців, а з другого боку – мешканці вулиці Банкової, які живуть в теплій ванній, яким не вистачає одної великої бульбашки, як це наше колективне засідання.
По той бік, де живуть мільйони українців, там сьогодні війна, там сьогодні люди вмирають в лікарнях від коронавірусу. Там сьогодні говорять про інший фетиш, не про двері. Там говорять про кисневі концентратори. І якщо так хочеться поговорити про актуальні речі для країни, то треба говорити про концентратори. Ви хочете говорити про двері, щоб люди крім цих дверей більше нічого не бачили, бо це ваше окозамилювання.
Я не люблю, коли мило потрапляє мені в очі. Це неприємно. І українцям так само ця комедія, яку ви влаштували сьогодні в стінах парламенту з усім цим обговоренням, – також.
Про це заявила з трибуни парламенту щодо подій на Банковій.
Subscribe

 • Воїстину йдіоти керують державою

  Mason Lemberg 57 мин. · От прочитав новину про те що викрадений в Молдові екс-суддя Чаус почав записувати…

 • Туннель

  Макс Лурье 2 ч. · Пресс-служба ЦАХАЛа сообщила, что с начала операции "Страж стен" в секторе Газы…

 • Памятник русскому маразму. Эксклюзив

  14 мая Софийский городской совет Болгарской социалистической партии (БСП) принял любопытнейшее и безразмерно феерическое заявление касательно…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments