emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ще про можливість вторгнення

Повертаюся до питання «чи готує Путін нове масштабне вторгнення?», котре, до речі, тільки в такому схибленому суспільстві, як наше, не стало в ці дні центральною (або й єдиною) темою до обговорення. Я наведу аргументи, чому, на мій погляд, цього не станеться.
1. Так, у плішивого диктатора з‘явилися проблеми з популярністю, зокрема, й на тлі економічної кризи. А його схильність вирішувати такого роду проблеми за рахунок агресій і анексій (під супровід всієї пропагандонської армади) відома.
2. Так, дані про концентрацію великої кількості російських військ на кордонах України та в Криму сьогодні ніким не оспорюються.
3. Так, це дуже нагадує підготовку до нової масштабної агресії.
Але.
За останні роки ми бачили вже не одну концентрацію російських військ навколо України, котрі масовою інвазією не закінчувалися, а мали суто психологічний вплив.
ВВХ не може не знати, що позитивний ефект на рейтинги справляє тільки «коротка переможна» війна. Якої цього разу точно не буде. Ніякі Зеленські-Тарани-Хомчаки не зуміли повернути армію до попереднього (домайданного) жалюгідного стану. Тому, війна буде кривавою, запеклою, з великою кількістю трупів і економічними санкціями, що рейтингам ВВХ гарантовано нічого позитивного не додасть.
Ну, а рішуча позиція Міноборони США та командування НАТО зводить нанівець і військову перевагу РФ. Тому - навіть хвилини не вірю в готовність Путіна воювати.
П.С. Що жодним чином не виправдовує пасивну й імпотентну позицію української влади в цій ескалації
Subscribe

 • Маріуполь. Парад

  Юрій Бутусов 4 ч. · Вчора був у Маріуполі на Параді на честь визволення міста у 2014-му. Найбільше вразили -…

 • Оскотинювання

  Валерій Прозапас 2 ч. · Там знову мощно виступив радник Зє Арєстовіч, який з ностальгією згадав як раніше…

 • "Самоідентифікація"

  Pavlo Klimkin 2 ч. · Останній сигнал Росії перед зустріччю Путін - Байден - внесення до держдуми РФ закона…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment