emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Технологія побудови диктатури

ПЕРЕФРАЗУЮЧИ НІМЕЛЛЕРА
«Коли Зеленський на сумнівній правовій підставі закривав телеканали Медведчука, я це вітав. Вони ж ворожі.
Коли Зеленський в обхід судової системи визнав Медведчука винним у кримінальному злочині (стаття 258-5 ККУ) й оголосив йому санкції, я це також вітав. Ну і що, що не через суд, він же ворог.
Коли Зеленський всупереч закону скасував призначення Тупіцького, я і це вітав. Це ж "судова мафія".
Коли Зеленський в обхід судової системи визнав десять громадян України винними в іншому кримінальному злочині (стаття 201 ККУ) і оголосив їм санкції, я і це вітав. Який на фіг суд, якщо всім відомо, що вони контрабандисти?»
Шановні читачі, ви не наступні у цій черзі. Принаймні якщо не бігаєте на Банкову протестувати. Але до вас черга також дійде. Головне, щоб ви звикли, що "в обхід суду" чи "всупереч закону" - це для президента нормально, а контрабанду, корупцію і багато інших негативних явищ цілком можливо здолати узурпацією влади і "контрольованим беззаконням".
До речі, це справді можливо. Таке вдалося не лише Сталіну в 1930-ті роки, а й Лукашенку в Білорусі останніх 20 років. Але... ви точно готові заплатити таку ціну?
P.S. Про вибірковість ставлення до контрабандистів див. тут: https://bit.ly/3fzn3Qz. "Друзям - все, ворогам - РНБО, навіть якщо контрабандистами є і перші, і другі".
P.P.S. Проти російської агресії треба гуртуватися всім. Але якраз на її тлі легше проґавити ту внутрішню загрозу легітимізованого беззаконня, яка в принципі може направити Україну на "білоруський шлях". А це... та сама загроза російської агресії, лише в інший профіль.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments