emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Центр дезинформації

сейчас с .
🍁 Не знаю, як ви, а я одразу помітив результати діяльності створеного Зе-владою "Центру боротьби з дезінформацією".
З першого дня його існування кожен другий мій текст прибирається під виглядом "невідповідності правилам ФБ", а сам я відправляюсь у бан. Останній приклад: аналітичний пост "ЧИ БУДЕ ШИРОКОМАСШТАБНА ВІЙНА".
Такого результату працівники т.зв. Центру досягають масовими скаргами на той чи інший допис, після чого людина, яка не згодна з найчеснішою політикою зеленої влади, "баниться" на автоматі. Добре, що є така функція, як "Не погодитись з рішенням". Завдяки їй, майже всі тексти повертаються на місце, але осад, як ви розумієте, залишається. Мєлко, Хоботов...
На одному з шоу Арестович сказав, що він перехворів порохоботством і вже вилікувався. Це той випадок, коли гроші лікують будь-яку хворобу, а совість - розмінна монета у торзі за ціну ліків.
Я не переоцінюю свої можливості, але для правди нам ніякий Центр, створений Подоляком та Арестовичем, не потрібен. І якщо ми разом продовжимо лупати скелю справжньої дезінформації та доносити правду, світло в кінці тунелю неодмінно з`явиться.
Гарної неділі, завзяті порохоботи, непримиримі бандерівці, відважні воїни, чемні домогосподарки, патологічні русофоби та невиліковні алегріки на зелене. Поборемо!
Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments