emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Якими саме методами Зеленський буде переобиратися на другий термін

Вибори на 87-му окрузі просто блискавично визнані ЦВК. Без перерахунку, без дотримання законних процедур. Але після скасування результату на декількох дільницях та за наявності спецназу СБУ та 20-ти «Слуг народа» на чолі з кандидатом географічних наук Миколою «Оболонським» Тищенко.
За два роки вже багато казав про «Рубікони» Зеленського. Так ось, зараз влада пересікає найважливіший з них. Чесні вибори завжди давали нашим громадянам надію на краще життя та змогу відчувати себе владою у державі. Її господарями.
Ну що ж, «слугам народу» так сподобалося в кріслі господарів, що злазити з нього вони не збираються. Чесні вибори в Україні, схоже, знову закінчилися.
Від сьогоднішнього дня ми бачимо якими саме методами Зеленський буде переобиратися на другий термін. Силовики, тиск, лояльна та підконтрольна ЦВК помножені на політичний нігілізм, наглість, безпринципність і неповагу до законів та процедур.
Олександр Шевченко, який «програв» на окрузі чи якийсь Вадим Альперін, який днями призначений в якості топ-контрабандиста, м’яко кажучи, - не герої мого роману. Але саме на таких несимпатичних особистостях Зеленський та влада загалом відпрацьовує методи та відточує механізми укріплення режиму та перетворення його на авторитарний Режиму, де є один закон - бажання та примхи Зеленського. Такі дії в Україні закінчується тільки одним - поступовим накопиченням злості в суспільстві та згодом - якимсь черговим вибухом із масами громадян на вулицях. Ну або звикайте жити в Білорусі. Не відразу, звичайно. Але перспектива вже намальована та вектор заданий.
Такими діями Зеленський не лишає нікому вибору. Ні собі, ні нам...
, народний депутат VIII скликання, журналіст
Subscribe

 • Ні в чьом не віноват»

  Iryna Gerashchenko 18 ч. · Подивилася інтерв’ю Зеленського на ICTV. Vadym Karpiak , віддаю…

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments