emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Українців намагаються зламати панікою

Українців намагаються зламати панікою.
Кремлівці залякують гучними заявами, "не такіє русскіє" пропонують починати "бєжать", а наші консерви нагнітають рівень маразму.
Але головна проблема не вони - а наша культивована меншовартість.
Насправді в разі спротиву та рішучої оборони населенних пунктів - навіть у армії РФ немає шансів.
Наприклад навіть захоплення одного Маріуполя - це військова операція не на один місяць, а нам тут малюють ледь не окупацію половини країни.
В разі мобілізації та повноцінного включення машини ЗСУ і підтримці союзників - Путін отримає такий рівень втрат, який обнулить його навіть серед його підданих.
Він це прекрасно усвідомлює - саме тому і не наступав всі ці сім років, але досяг успіху в дискредитації українських держаницьких сил та приходу до влади банди Коломойського з його "забудут кровь".
Так що не від нього насправді залежить бути війні або ні - від українців.
Як і раніше перемога або поразка в наших руках - тому нам пропонуватимуть здатися до бою і без бою.
Інша справа чи вистачить тієї проклинаємої "войовничої меншості", але 25% - це насправді неймовірно багато.
І чи здатні будуть ті ошукані 3/4 населення якщо не допомагати, то хоча б не заважати, а ще краще ще раз подивитись на той знаменитий борд весни 2019 року, і нарешті вилізти з теплої ванни та зробити висновки.
Subscribe

 • 29 июля

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Руководитель журналистского проекта Billingcat Христо Грозев пообещал выход фильма-расследования об операции по…

 • Будем смотреть кино.

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Публикация в издании "Зеркало недели" информации о том, что глава военной разведки Украины Буданов и…

 • Часы тикают

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Сообщение советника министра обороны Юрия Бутусова о том, что экс-начальника главного разведывательного управления…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments