emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Корчити з себе Порошенка

Зеленський в касці, максимальна демонстрація войовничості... Це все прекрасно. Саме так Президент України і має себе поводити.
Але 2 роки тому олігархи втюхували нам Голобородька замість тодішньої влади, не як галіму підробку Порошенка. Аабирвалг з 6-секундною затримкою мав стати альтернативою "войовничій меньшості, що наживається на війні", який гляне путіну в очі, стане на коліна, і принесе швидкий мир.
Україна на коліна стала - війна не закінчилась, путін тепер вимагає все.
Але замість справжніх патріотів при владі, які і тоді були готові давати відсіч, ми тепер маємо шутніка, який просравши все, почав корчити із себе Порошенка. Але який:
здав Цемаха, беркутівців, повернув Портнова,
здав Морські суди по Азовському морю,
здавав території,
знімав державні прапори ("штоб нє зліть ту сторону"(с)),
про економіку просто не кажу: просрана,
"тотальна корупція" і "вплив олігархів на президентську фракцію"(с) - лише так Європа тепер характеризує нових ліц,
замовив вбивство морпіха шляхом відмови йому у порятунку, і все лише для того, щоб тикати ось це "перемир'я" лохам перед виборами (цим злочином ці потвори всю нашу країну посадили на пляшку.),
злив захоплення вагнерівців,
і тд, і тп, і тп.
Просто уявіть, який вибух патріотизму і впевненості в перемозі піднявся б в українському суспільстві, якби ми захопили і посадили в клітку під камери три десятки російських вбивць, що неодмінно сталося, будь при владі П'ятий, а не шістка. Такі перемоги це націєтворчий успіх, рівня операції «Ентеббе».
Але нам впарили мир любой ценой посєрєдінє. В результаті, обравши цю ганьбу, ми отримали і ганьбу, і війну.
Замість перемог, яких не буває без боротьби, ми отримали відосіки і группу бандитів при владі, які вже прокралися, ідеологічно збанкрутували, і тепер відступили на останній рубіж - намагаються корчити із себе Порошенка.
Всі ці каски це виробництво контенту відеоблогером Вовою. Але тік-токер цей контент виробляє навіть не для нас. Він виробляє його для олігархів. А завдання у всіх цих сірьонь, наташ борщовий набір, шустерів і нашого відео-блогера - показувати будь-які фокуси, заряджати воду через екран, забивати прайм-тайм будь-чим, головне - відволікати вас від вибухоподібного успіху українського списку Форбс.
Інформаційна спецоперація мафії проти народу продовжується. І вона буде продовжуватися доки ОПГ буде мати доступ до ЗМІ. В Японії, США і Італії мафія теж окопувалася в ЗМІ, контролювала уряди і навіть теж знімала кіно про себе хороших. Але там доступ мафії до ЗМІ обрубують. Маємо це зробити і ми.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment