emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Фейкомети рукоскракі

Знову виліз з відпустки/берлоги. На цей раз посміятись з «анонімних телеграм каналів». З яких усіх цих шептунів, шмаркачів і кекунів половина ФСБшні, а решта прямо з ОПешечки і адмініструються.
Сьогодні можете подивитись, як олень-шептун показує моє селфі з Порошенко, як селфі ПП з Наріком, якого усі більше знають як Олександр Петровський.
Уся ця вакханалія з цими каналами зроблена обома половинами тільки для дезінформації та тому, що хтось в ОП вирішив, що телеграм має якийсь вплив на інформаційний простір України)))
Зараз бачите конкретний приклад, коли через ці опешні канали поливають брудом кандидатів проти Зеленського. Всюди, вже другий рік гадить усім в шаровари тільки Порошенко. А зараз ще й напевно піде хвиля проти Шевченка, який через суди може виграти вибори в Вірастюка.
Головне: фактчекінг - ніщо! Накинути на вентилятор - наше все!
Думайте головою, не читайте фігню в «анонімних каналах»))

Апдейт.
Редакція сайту 24 каналу прийняла правильне і швидке рішення. Ольга Консевич з'язалась зі мною і принесла вибачення за такий факап. Я розумію, що бувають помилки, і гірше для тих, хто їх не визнає. Редакція визнала і вибачилась. Зробили новини на сайті і своєму Фб. Респект за таку реакцію.
Розібравсь.
Моє селфі з Порошенко почали носити по інтернетам з легкої руки журналістки та головного редактора сайту 24 каналу (тут міг би бути накид на власника Садового, але я не журналіст такого рівня, тому не буду «ліпити» мера Львова до такого накиду його журналістів) .
Спеціально знайшов обох і тегнув. Це буде знакова реакція обох журналістів, які не можуть в простий фактчекінг, а використовують моє фото, моє селфі з Президентом України.
Може, вибачитесь і зробите заяву, що помилились при використанні мого фото?? Чи сховаєте голову в пісок?
В твіттері вже більше 40 людей вам вказали на помилку - реакції 0. Тепер пишу саме вам обом, прізвища яких гордо висять в редакції сайту. Буде реакція??
П.С. Все через відео Гнапа, який знову вирішив накинути на Порошенка, але він в сюжеті не використав моє фото. Все це зробили два журналісти з сайту 24 каналу. Пасічник і Кончевич.Возможно, это изображение (4 человека и текст «EKOHOMIKA 24 канал SHOWBIZ укр рус выйна на донбас новини здоровя коронаврус краён порошенко не соромився фотографуватися 3 криминальним авторитетом, -гнап 12 квi̇тня 2021, 17:56 616 читать новость на русском порошенко пдтримував криминального авторитета петровського/ apxiBy петровського б.знесмен 3 дн.пра олександр петровський, вi̇домий також як кримнальний авторитет "Hapik", мав подтримку п'ятого президента украйни петра порошенка. той навi̇ть вручав петровському нагороду. джерело: 24 канал»)
Возможно, это изображение (2 человека и текст «TBİT сих.в порядок @syhiv25 пошук твi̇тері порошенко не соромився фотографуватися 3 серйним клером, гнап пов язаня люди д читаете сих.в пор... @syhiv25 екс начальника сихова по виховний роботί. хобі: чекаю трамвай тренди для вас актуальне украйна зеленского TBITIB: 180 актуальне украïна #tradenudes_ полтика актуальне Ukraine»)
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments