emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Оскаженілі терористи, ідіоти заручники та США

Путін марить ідеєю значущості та величі. Фантомна біль Росії - це біль від того, що її не сприймають на міжнародній арені як колись сприймали СРСР. Як глобальну силу, з якою треба говорити на рівних, та на рівних ділити сфери впливу. Це пацаняча дитяча фрустрація - так само малолітній хуліган воліє, щоби його сприймали в якості дорослого «авторитету».
Пропозиція Байдена зустрітися з Путіним говорить про те, що бряцання зброєю на наших кордонах - дієвий засіб шантажу США. Погроза війною та насиллям - єдиний механізм, завдяки якому Путін може схилити світові сили до діалогу. І так, це беззаперечна модель поведінки терориста. Захопити заручників для того, щоби мати змогу вести переговори, торгуючи їхнім життям.
Мене не дуже тішить те, що Білий Дім вирішим піти на умови терористів та ввійти з ними в діалог.
Я, з іншого боку, впевнений, що якщо така зустріч відбудеться - Байден буде проводити перед Путіним жорсткі червоні лінії.
В цій ситуації мене бентежить тільки те, що буде з нашою національною суб‘єкністю.
Президент України повинен був би комунікувати з Вашингтоном задля того, щоби чітко окреслити саме наші червоні лінії у цій розмові. Нам потрібен спільний порядок денний із США. Саме його формування може дозволити нам використати США в якості перемовника з Путіним для донесення консолідованої позиції щодо нашого суверенітету та національного інтересу.
Але що ми бачимо замість цього? Які меседжи комунікуює президент та його оточення стосовно порядку денного із США?
Наша влада неадекватно тролить Байдена. То Зеленський розповідає, що якщо Байден друг - хай доведе це. Ми тут самі вирішим із ким нам дружити - нашу дружбу американському президентові ще треба заслужити! То Єрмак починає з претензією просторікувати - чому це нам не дали системи Patriot, як Польші? Забуваючи сказати, що Польша більш ніж 20 років є членом НАТО і що самі системи ППО їй власне ніхто не дарував. Польша, на хвилиночку, купила їх за майже 5 мільярдів доларів! А 5 мільярдів доларів - це три «Великих будівництва»! Дякуємо, дуже дякуємо, 5 ярдів баксів ми тут і самі якось без вас попилимо! А комплекси нам треба просто так дати - ми ж друзі, хіба ні?
Цей стиль поведінка в менш аристократичних колах називається бичкою. І якщо єдиний засіб переговорів з США, яким володіє Банкова, це бикування - в мене для вас є погана новина: ніякий конструктивний порядок денний з людьми, які перебувають в стані глибокого неадеквату напрацювати не будуть! Таким людям будуть просто ставити до відома ті рішення, які напрацюють без них!
Саме тому новина про можливі переговори Путіна та Байдена мене аж ніяк не обнадіює! Бо я не розумію, яким чином влада яка звикла до простих (читай - ідіотських) рішень та хайпу як методу внутрішньої та зовнішньої політики скористається цим шансом!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Маріуполь. Парад

  Юрій Бутусов 4 ч. · Вчора був у Маріуполі на Параді на честь визволення міста у 2014-му. Найбільше вразили -…

 • Оскотинювання

  Валерій Прозапас 2 ч. · Там знову мощно виступив радник Зє Арєстовіч, який з ностальгією згадав як раніше…

 • "Самоідентифікація"

  Pavlo Klimkin 2 ч. · Останній сигнал Росії перед зустріччю Путін - Байден - внесення до держдуми РФ закона…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment