emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Небезпека смертельна, і вона нікуди не зникне ще багато років

Як і в 2014 році, абсолютно всі піддані РФ сприймають можливий наступ своєї армії на Україну як щось позитивне, різниця у імперців та "не таких русских" виключно в шкалі емоцій, від побєдобісної істерії до стриманої гордості та великодержавного жалю до бунтівних "укрАінцев".
І я б не радив розраховувати на солодкоголосі розповіді лукавих російських "вольнодумців" про "небоєздатну путінську армію", вона так само як ЗСУ набувала навичок у війні з нами, а ще наприклад в Сирії, і оцініть як вони зайшли в Карабах.
Тому небезпека смертельна, і вона нікуди не зникне ще багато років, які б обіцянки "миру" та "договориться посредине" розбалансованому українському суспільству не давали безвідповідальні політики, і які б шапкозакидувальні "мобілізації" не оголошували професійні "герої" замість справді піти до військомату.
Захід прекрасно усвідомлює цю небезпеку, але воювати за нас точно не буде - тому діалогом з Путіним намагається дати Україні чергову передишку для приведення в порядок державного механізму та підвищення обороноздатності, які обрушив прихід до влади популістів.
Наше домашнє завдання залишається незмінним - відповідальна влада, реформування країни, розбудова армії, європейська та євроатлантична інтеграція.
Хто це здатен реалізовувати, а хто тільки перелякано скиглить "дайте нам гроші і НАТО" - як на долоні.
Думайте.
Subscribe

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment