emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

А тим часом у Болгарії...

Джон Смит
В Болгарії суд став на бік чиновника, який назвав другорозрядного агента КГБ Михайлова - "патріархом Росії"... Вибачте, навпаки.
Болгарський суд визнав, що візит Кирила Гундяєва (діє під личиною "патріарха Російської православної церкви Кирила") в Болгарію у 2018 році фактично був візитом політика, а не священнослужителя, та не побачив наклепу в словах тодішнього віцепрем’єра Болгарії Валерія Симеонова, який назвав Кирила агентом КДБ.
Я ще тоді писав про ці події.
Вся історія почалася класично. На виборах в Болгарії в 2016 році переміг проросійський кандидат, що виступав за покращення відносин з РФ і за зняття санкцій. Але давно відомо: чим більше ти проросійський, тим нахабніше росіяни витирають об тебе ноги. Так сталося і тут. Президент Болгарії направив листи всім народам, які допомогли у визволенні Болгарії. Серед них - народу Румунії, України, Фінляндії, Польщі, Росії, і тд.
Це розлютило росіян, які заявили, що дякувати треба лише їм.
Ще їхній вождь в печері їм розповідав, що "всьо равно би пабіділі бєз всєх другіх", бо вони буцім-то "нацея пабідітілєй". Чомусь жодної перемоги в своїй історії вони бєз всєх другіх не отримали, але то таке. В Болгарію прибула ціла делегація росіян на чолі з агентом КГБ Михайловим (в миру діє під личиниою "патріарха" неканонічної "рпц") і нахабно вилаяла болгарського президента у нього ж вдома. https://youtu.be/Lmjv3Mrlj98
Ось такий урок всім, хто думає, що плазуванням перед росіянами отримає щось інше, ніж хамство у свій бік.
В Болгарїі піднявся скандал. В результаті віце-прем'єр Болгарії Валерій Симеонов відповів росіянам на хамство їхнього представника і в принципі заявив очевидне. "Патріарх Кирилл, відомий як другорозрядний агент КГБ і сигаретний митрополит Россії, не має права вказувати Болгарії, як і що робити."
"Ця людина не спустилася з небес, не вийшла з раю і не є посланником Ісуса Христа. Він відомий як сигаретний митрополит Росії. З 1996 року він ввіз на 14 млрд доларів безакцизних сигарет. На 14 млрд доларів цей хитрун ввіз безакцизних сигарет! І на 4 млрд доларів вина для потреб церкви. У нього є і приватний літак. Його годинник коштує 30 тис. Хто він? Це не східноєвропейський духівник. Це агент Михайлов, другорозрядний агент радянського КДБ. І ця людина має нахабство роздавати правосуддя. Уявіть собі патріарх Неофіт поїде до Путіна і почне пояснювати, хто такі Кирило і Мефодій ", - заявив Симеон.
"Другорозрядний агент радянського КДБ буде нам розповідати, що вірно, а що ні. Так не вийде ", - був категоричним Симеонов."
Ось це відео (з 20 хв), за яке на Валерія Симеонова подали в суд (говорить болгарською, але нам все зрозуміло)
Така історія.
Такого ляпасу Росія і її церква ще не отримувала (до Томосу Україні). Діючи через своїх агентів у Болгарії Росія організувала позов до суду на болгарського віце-прем'єра з метою скасувати слова болгарського чиновника руками самих же болгар. В них скрізь та сама тактика, яка була і в нас, коли РФ через своїх агентів подавала в суд на Ющенка, щоб руками самих же українців скасувати його указ про присвоєння звання Героя Бандері.
Позивачем у справі був Еміл Міланов – генерал запасу Міністерства внутрішніх справ Болгарії, лідер проросійської громадської організації "Міжнародна слов’янська громада - Перун-2000", секретар Руху "Русофіли", а також голова Політичної партії "Відродження Болгарії".
Та суд Болгарії повністю відкинув вимоги агентів РФ і постановив стягнути із заявника 150 левів (близько 75 євро) судових витрат.
Власне кажучи це давно пора визнати і нам: псевдорелігійна організація, що маскується під православну церкву, не має нічого спільного з вірою. Це політична організація, завдання якої здійснювати активні заходи, особливо закордоном, в країнах, які Росія вважає зоною свого впливу. Але користі агенти спецслужб в рясах, що хрестяться п'ятикутною зіркою, нікому не приносять. І їхню філію в Україні, яка маскується під "українську" православну церкву, треба теж нарешті закрити.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Що їм робити?

  Андрей Луганский тут Forwarded from Марія | Мадзігон ​​Взагалі не новина. Це було дуже очікувано, що рейтинг «Слуг народу» падатиме.…

 • Що таке еталонний дебіл

  Карл Волох Вчера в 02:06 · А давайте, я вам поясню, що таке еталонний дебіл. Це коли голова…

 • Замовники керованої руїни

  Валерій Прозапас 9 ч. · Хочу нагадати, що ще навесні 2019 року Коломойський на куражі чітко і…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments