emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Брехливий Арахамія

Арахамія не розгубився.
Каже, що інвестиції в країну не йдуть через трансляції по західним телеканалам новин про розгортання біля українських кордонів російської армії - і таку маячню розносять з офіційної платформи "слуґ" для лопоухих глядачів.
Це циніче створіння обмовилося по Фрейду - бо їм вигідніше приховувати справжній стан речей, що вони і робили два роки, замовчуючи провал своїх "перемирий" та фоном розповідаючи про наші втрати ніби через "солдати нє туда полєзлі".
Тільки війна триває не два їхні роки перебування при владі - а і п'ять до них, в які вони проігнорували шість хвиль мобілізації і підмахували кремлівській пропаганді про "свінарчуков" та "торговлю на крові".
Але чомусь раніше інвестиції тільки збільшувались, хоча росіяни були загрозою не меншою, навіть воєнний стан було оголошено, з якого всі тоді поржалі, забули?
Правда в тому - що "слуґі" зробили нас слабкими.
Інвестори пішли через їхню швондеровщіну, Путін обнаглів через занепад нашої обронної сфери та дискредитацію нашої армії, міжнародна підтримка послабла через капітулянські конвульсії та кротів в ОП, і той же Арахамія особисто блокує створення ТСК по "вагнерівцям".
Населенню ж постійно пропонують стрілочників, і тепер це вже не тільки Порошенко.
Це західні канали лякають інвестора - а не Коломойський в кабінеті Зеленського і Татаров в його ОП.
Це Байден не хоче брати до НАТО - а не паркетний Таран, Найєм в кризовому Укроборонпромі та хомчаковці тягнуть ЗСУ в совок.
Це іноземні виробники не поставляють вакцину - а не мафіозна піраміда розікрала антиковідний фонд.
Горе тому народу, який продовжує сприймати весь цей маразм колективного Арахамії - тому і горе, і ганьба, і війна.
Все справедливо.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments