emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Єрмаковщина, яка вона є

Позавчора, у п’ятницю, ми подали до суду на радника Андрія Єрмака на прізвище Подоляк. Він брехливо звинуватив «Демсокиру» в участі у подіях на Банковій, коли було обмальовано стіни, двері і табличку Офіса Президента.
Пост про позов я тоді закінчив фразою «Єрмаку привіт».
Наступної ж ночі, тобто цієї, з суботи на неділю, нам прилетіла звістка від Єрмака та його копійчаних подоляків. Звістка про те, що «привіт» отримано.
На фото – офіс зараз.
Як бачите, це пряма відповідь від Офіса Президента. Замальовано табличку, залито фарбою двері, замість «Зеленський лох» тут чомусь Сорос, а замість «Аваков чорт» – Гудименко. Навіть свастика є, куди ж без цього. Дешевий косплей під події на Банковій, щоб не було жодних сумнівів, звідки прилетіло і на що натяк.
Єрмак вважає нас відповідальними за події на Банковій (безпідставно, але він взагалі конспіролог ще той), і дає «отвєтку», як він її розуміє. Дріб‘язкову, копійчану, ідіотську, але «отвєтку», як він її бачить. Була б у мене машина – мабуть, спалили би, як Леросу, але машини в мене нема, а підпалювати станцію метро якось незручно.
Що ж, так значить так.
Пане Єрмак. Черга на привіт за нами.
Ми не будемо займатися дріб‘язковими історіями. Це не у нашому стилі, а у вашому. Тому що ви, пане Єрмак, дрібна людинка. У вас душа воші.
А ми відповімо інакше.
Ми вас знищимо.
Ми вас звільнимо, викинемо, достанемо і посадимо. Саме ми. Вам не буде місця ніде, окрім Росії. Ми знищимо ваш вплив. Ми знищимо ваші корупційні схеми. Ми знищимо ваше оточення. У вас під ногами горітиме земля.
Ви хотіли війни? Ви отримаєте війну, пане Єрмак.
Дезінсекцію.
Subscribe

 • Війна між Розумковим та Єрмаком

  Юрій Гудименко 9 ч. · Голова фракції "Голос" Ярослав Железняк виклав пост, у которому доводить,…

 • Выборы в Германии.

  Ирина Аниловская сейчас с Iryna Anilovska. 7 ч. · Выборы в Германии. С уходом Меркель и выбором ее…

 • Война ОП с Разумковым

  Юрій Бутусов 1 ч · Зеленский и Ермак объявили войну Разумкову: фракция Слуга народа рассмотрит замену…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment